2733
2734
عنوان

شوهرم بعضی وقتا بی دلیل عصبانی میشه و تو اون حالت نمیشه باهاش حرف زد

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 43 پست

نامزد سابق منم اوایل رابطمون اینجوری بود. منم توی هر دعوایی بهش میگفتم حالتی و مودی. واقعا هم مودی بود یهو قیافه میگرفت. بعد از یکسال دیگه تغییر کرد و از این اداها دست برداشت

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

شوهره من همینه،حتی بدتر بااین تفاوت ک همیشه همینه،شوخ و مهربونم نیست،بهم اهمیت نمیده،دست بزن داره،فشم میده

۱۰سال همه کارکردم،درست نشد

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مردا هم مثل ما گاهی هورموناشون میریزه بهم 

عین پریودی ما 

خب درکش کن مگه چی میشه 

ازش نپرس چته 

سر به سرش نذار 

نهایت برو بغلش کن بگو میدونم اعصاب نداری ولی دلم برات تنگ شده دو دقیقه بذار بغلت کنم یه ماچم بکن بعدم زود پاشو بگو آخيش خب تموم شد به اخلاق گندت ادامه بده عزیزم 😂😂

بخدا انقد عزیز میشی اینجوری 

منم از این کارا گاهی میکنم 😂😂😂

میدونم که میشه 🌱من دلم روشنه🤍...
2731

دنبال دلیلش محکمتر بگردید. هیچ مردی بی دلیل نمیریزه به هم مگه مشکلی باشه. البته مردی که رفتارش عادیه رو میگم. باهاش دوستانه صحبت کن. وقتی ناراحته برو چایی بریز براش بغلش کن و بگو که نگرانشی

2740
نه یهویی میشه زیادم پیش میاد

اگر چیزی مصرف نکنه و مشکل افسردگی و روحی نداشته باشه شاید بخاطر اتفاقای گذشته یا مسائل کاری اینا ناراحته شایدم تو خونواده ی خودش مشکلاتی دارع نمیتونه بگه

وقتی حالش خوبه و رو موده ازش با آرامش بپرس

گر نگهدار من است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🫂  به امید خدا ماه دیگه دامنم سبز میشه 💙 خدایا بغلمو پر کن 🥲
2706