2733
2734
عنوان

شوهرم بعضی وقتا بی دلیل عصبانی میشه و تو اون حالت نمیشه باهاش حرف زد

| مشاهده متن کامل بحث + 359 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا، بچه هم داری؟

اره اونم مشکل داره

من پکیجم کامله عزیزم

نمیدونم چرا خودکشی نمیکنم ،بسکه ترسوام شاید

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
دقیقا. من تا میدیدم اینجوریه بدتر از خودش میشدم .بهش میگفتم من حوصله این اداها رو ندارما. دیگه حساب ...

آره هی دورشون بگردیم دور برشون میداره فک میکنن چ خبره

2728
ممنون م از پیشنهادتون عزیزم

ممنون از ادبتون دوست من

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
اره اونم مشکل داره من پکیجم کامله عزیزم نمیدونم چرا خودکشی نمیکنم ،بسکه ترسوام شاید

عزیزدلم فداتشم، میدونم سخته خیلیم سخته ولی به این‌چیزها فکر نکن ک عواقبش بدتره 

الهی که هرچی خیره برات پیش بیاد

2738
دقیقا. من تا میدیدم اینجوریه بدتر از خودش میشدم .بهش میگفتم من حوصله این اداها رو ندارما. دیگه حساب ...

اونم تو این حال باشید خوشتون میاد بهتون بگه حوصله این اداهاتو ندارم؟ 

ببین آخه یکی دوبار نبود که وگرنه دیوونه نیستم که بپرم بهش. یهو اخلاقش بد میشد با اینکه تا چنددقیقه قبلش خوب و خوش بودیم. هرچی هم میپرسیدم جواب نمیداد انگار خوددرگیری داشت. اما از وقتی دید محلش نمیذارم دیگه اون رفتارشو تکرار نکرد

مرسی از لطفتون خانم،جدیدا مشکلی چیزی پیش نیومده؟هرچند این دلیل موجه ی برا بداخلاقی نی و نباید این رفتار رو بکنه،به نظر من بشینین محکم باهاش صحبت کنین و اگه جواب نداد حتما با یه مشاور مطرح کنین