2733
2739

چی می خواستید ؛ چی شد ؟ 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوست دارم تو شرکت نفت کار کنه  مجردم😂❤

من فکر می کردم مغازه دار باشه   داغوون 

ولی کارمند نفته 😁

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
برنامه نویس یا شغل ازاد در کنارشم برنامه نویس الان مهندس کامپیوتر همه کاری میکنه الا برنامه نویسی

همسر منم برنامه نویسه 

2738
برنامه نویس چی؟

والا خودمم اصلا نمی دونم چی کار میکنه   اصلام ازش سوال نمی کنم 

مثلا این قبضایی که براتون از گاز میاد   یا مثلا میان ثبت نام مبکنن تو سامانه برا گاز این طور چیزا 

والا خودمم اصلا نمی دونم چی کار میکنه   اصلام ازش سوال نمی کنم  مثلا این قبضایی که براتون ...

اها عجب دنیاییه من دوست دارم همسرم برنامه نویس باشه چون همکار هم میشیم شما شوهرت برنامه نویس از کارش سر درنمیاری   ولی خب اگه حوصله داری یاد بگیر شوهرت برنامه نویسه میتونید کارای بزرگی باهم کنید من دست تنهام

اها عجب دنیاییه من دوست دارم همسرم برنامه نویس باشه چون همکار هم میشیم شما شوهرت برنامه نویس از کارش ...

اصلااا دوست ندارم   اصلنا   کامپیوترم افتصاحه