2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شیاف گیاهی از کجا بگیرم

شیاف لیابل از عطاری 

البته باید مواظب باشی که حساسیت نداشته باشی 

دفعه اول یک سوم داخل واژن قرار بده اگه حساسیتی نداشتی کامل بزار 

یک شب درمیان یکی داخل واژن قرار بده 

سیستم ایمنی با 4 تا مکمل که بدون تناسب و رعایت پیش‌نیاز خورده بشه تاثیر خیلی کمی داره،استفاده از مکمل یک علمِ برای خودش،اینکه هر کسی بره داروخونه یه مشت مکمل بگیره که نشد تقویت سیستم ایمنی، بعد از استفاده اصولی از مکمل‌ها همزمان با  4 اصل طلایی 

تفکر 

تغذیه 

تحرک 

خواب 

اگر رعایت نشن فایده خاصی نداره

هیچ چیزی مجانی بدست نمیاد 

بدنی که سیستم ایمنی ضعیفی داره،یک علامت از سموم ، پاتوژن ، فلزات سنگین ،انباشته در کبد،روده‌ها و غدد لنفاویه،که باید پاکسازی بشه.

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی، نه به اون خوبی نه به اون بدی.
2738
درسته من تحرک ندارم و خیلی خیلی زیاد شیرینی جات مصرف میکنم

یعنی هورمون انسولین رو همیشه بالا نگه‌میدارید

شاید به جرات می‌تونم بهتون بگم، کمتر بیماری وجود داره که به شکلی به هورمون انسولین مربوط نباشه.

بدن شما متابولیسم ضعیفی خواهد داشت،چون همیشه در حالت ذخیره

قرار داره،و‌نمی‌ذارید وارد حالت سوخت و ساز بشه،و سموم بدن ،چربی،گلوکز،... انباشته میشه.

هدف اصلی تمامی رژیم‌های غذایی،کتو،مدیترانه‌ای،فستینگ،... پایین نگه داشتن هورمون انسولین تا سلامتی رو گارانتی کنن.

دقیقا عکس کاری که شما انجام میدید.

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی، نه به اون خوبی نه به اون بدی.
خب شاید به جنس شرت هات حساسیت داری مواد دارن شاید یا اینکه خوب خودتو خشک نمیکنی قطعا یه دلیلی داره ...

عزیزم شماخودتونوباچی خشک می کنیددستمال توالت ک میگن بدترعفونت میاره؟دستمال نخی هم ک نمیشه روزی ده بشوریش

شرحی زحال وحالی زشرح نیست...🌻
عزیزم شماخودتونوباچی خشک می کنیددستمال توالت ک میگن بدترعفونت میاره؟دستمال نخی هم ک نمیشه روزی ده بش ...

دستمال توالت... اگه حساسی بیرون بذارش و هر وقت میری یه مقدار با خودت ببر...

آرهام. کاساندان. بابادوک سابق.. امیدوارم بتونم این یکی کاربریو حفظ کنم  
زیاد نمیپوشم تاثیر داره

آره...بی تاثیر نیست.......بعد از توالت هم اسپری سرکه بپاش یه چند ثانیه بمون بعد بلند شو......حالا نه هر وقت رفتی دستشویی مثلا فقط شبا

من یک دختر به ظاهر مغرورم .........میخاستم اسم کاربریم خانم گل باشه.........اشتباه تایپی شد