2737
2739
عنوان

معجزه دیدیم تو حرم امام ابوالفضل

227 بازدید | 21 پست

یه بچه ی چهار ساله داشتیم تو اتاق موند پرستارشم بالا سرش همگی رفتیم سفره ی خانم رقیه واسه همون بچه مادرش یه عالمه احسان داده بود و ما هم دعا کردیم و از آقا ابوالفضل و امام حسین خواستیم که همون بچه زود خوب شده باشه گوشی مامانش زنگ خورد پرستاره گفت پسرتون بلند شد از رو ویلچرش و داره زیر لب قرآن میخونه

حضرت ابوالفضل 

خدا رو شکر 

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا قربونت برم ♥️هزاران بار شکرت ♥️تیکر رسیدن به هدفم♥️ وزن شروع :94🥺فعلی: 75😁هدف:68 😍ان شاء الله 😌 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
منم یبار بچه بودم از نزدیک شفا دیدن ی خانم نابینا رو دیدم داخل ی حرم تو خود ایران 

منم بچه بودم تو بیمارستان بستری بودم سرطان هم داشتم نمی‌دونم یکی اومد به خوابم گفت نازلی پاشو گفتم نمیتونم مامانم از دستم میگیره و من پا میشم از دستم میگیری من پابشم گفت آخه من دست ندارم ولی به تو میگم پاشو اونموقع بود که پاشدم چهره ی یه مرد زیبا رو دیدم با یدونه قرآن سبز یه ندایی اومد گفت اینو بخون قرآن گفتم من قرآن بلد نیستم همش سرطان داشتم شوقت نشده که خودشم اینکه نمی‌تونستم از جام پاشم این بود خیلی لاغر شده بودم و روی پاهام نمی‌تونستم وایسم درست سه روز بعدش من تو کوچه والیبال بازی میکردم

چون به خودم از این معجزه ها اتفاق افتاده باور دارم

2706