2737
2739
عنوان

راجع به قلیون سوال دارم

76 بازدید | 9 پست

خواستگارم قلیون میکشه 

میخواستم بپرسم قلیون چه طوریه؟ 

تاحالا ندیدم

یعنی همه از یه محل که دهن زدن قلیون میکشن؟ 

بعد قلیون چه حسی داره؟ حالت خماری داره؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حس خاصی نداره شخصا به نظر من پول دور ریختنه 

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2728

هرکس ریلکس جدا داره برا خودش ک دهنی همو نکشن خماری هم نداره فقط ممکنه بعضی ها سرگیجه بگیرن 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                              سپاس یزدان دختری ایرانی ام/یگانه پرستم  اهورایی ام      بی نام تو وطن نیز نام و نشان نداردکوروش بزرگ♥️      چو غرش شیران گذشت و رفت عوعوی سگان شما نیز بگذرد
2738
برای قلیون هر کی یه دهنی بر میداره نوبتی اون کسی که خواست بکشه میزاره روی سر قلیون میکشه باور کن قلی ...

مرسی 

اخه هیچ کس از دور و اطرافیانم قلیون نمیکشه هیچ ایده ای ندارم که چه طوریه