2733
2739
عنوان

کیا 20هفته باردارن توروخدا بیایید

295 بازدید | 46 پست

بچه ها من هیچ علائمی ندارم نه درد سینه نه شکم نه تکون بچه البته ازاولشم حس نمیکردم و جفتم قدامیه انگار اصلٲ حامله نیستم شمام اینجورین ؟ طبیعیه آیا

اززندگی کردن فقط نفس کشیدنش سهم ماشد[کاربر سابقم]

از ۲۸ هفته به بعد حرکات مهمه

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم هیچ علائمی نداشتم از،اینا که گفتی ۲۱ هفتمه تازه تکون حس میکنم 

یه بارم سینه ام شیر اومد درد اینا ندارم

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2731
من هفته ی ۲۱ ام لگن درد ، کشاله ران درد ، کمر درد وحشتناک، حس جدا شدن مهرهای دنبالچه همشو دارم &nb ...

کشاله رانم خفیف چن روز یه بار درد میکنه همین شما حرکت بچه رو حس میکنید؟

منم هیچ علائمی نداشتم از،اینا که گفتی ۲۱ هفتمه تازه تکون حس میکنم  یه بارم سینه ام شیر اومد ...

جدی ؟ حرکت و کجایه شکمتون دقیقٲ حس میکنید؟

جدی ؟ حرکت و کجایه شکمتون دقیقٲ حس میکنید؟

سمت راست گاهی سفت میشه گاهی ضربه های کوچولو اولا که انگار ویبره بود 

البته وارد هفه ۲۲ شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2738
سمت راست گاهی سفت میشه گاهی ضربه های کوچولو اولا که انگار ویبره بود  البته وارد هفه ۲۲ شدم

اها یعنی سمت راست لگنتون یا کمی بالاتر اخه من از دیشب سمت راست شکمم یه حس عجیبی داشتم گفتم یعنی میتونه بچه باشه هنوز که اینقد بزرگ نشده که بالاتر از لگن باشه بنظرت حرکت جنین بوده

اها یعنی سمت راست لگنتون یا کمی بالاتر اخه من از دیشب سمت راست شکمم یه حس عجیبی داشتم گفتم یعنی میتو ...

من قشنگ کنار ناف به سمت راست حسش میکنم دیشب یه کم پایین تر و نزدیک پهلوم میزد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من قشنگ کنار ناف به سمت راست حسش میکنم دیشب یه کم پایین تر و نزدیک پهلوم میزد

من چپ میخوابم چپ حسش میکنم راست میخوابم راست حسش میکنم😂

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستی😘
2706