2733
2734

🤣🤣من همیشه واریزی وشماره کارت طرف وچک میکنم بازم میگم اگربسته نرسه به دستم چی نکنه کلاهبردارباشه😂آخی که پولموخورد

۱۴۵٪مواقع😁😂🤣🤣

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از فضای مجازی امتحان شده مطمئن خرید کنید 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2738

من از برنامه معتبر خرید میکنم ی بار از روبیکا چادر گرفتم وقتی بدستم رسید چند سانت بلند بود جوابگو نبودن

همه میگن یاعلی‌ و عشق رو آغاز میکنن من میگم یا ابولفضل و میرم‌ سراغ مشکل بعدی              من همونیم که بخاطر گفتن ناموسا و داش به نی نی یار تعلیق شد😑  اینجا ایرانه هیچ چیز منطقی نیست دوست من  

من ۳ تا میز برای دکوریای گوشه ی حال پذیراییم سفارش دادم ۴ هفته طول کشید تا برسه از شانس من فامیلمون هم گفت براش سفارش بدم حالا مگه ول می کرد هی زنگ می زد که چرا نرسیده از تهران تا همدان مگه چه قدر راهه برای خودم مهم نبود ولی استرس اونو داشتم که نکنه نیاد و پول اون از کیسه بره منم بشم مقصر هر چند خودش خواست هی می گفتم شرکته مطمئنه ۳ تا نماد اعتماد داره ولی کو گوش شنوا.

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی😍😍نازنین پروردگارم خودت مواظب تو راهیای من باش،بهت ایمان دارم می دونم سالم و سلامت بغلشون می کنم تو همیشه پشت و پناهم بودی و هستی و خواهی بود.🙏🏻🤩               انشالله هر کی هر آرزویی داره هر چی زودتر براش تبدیل به خاطره بشه الهی آمینننن.😍😍🤲🏻🤲🏻
یکبار پولمو خوردن اون اولا که خرید اینترنتی میکردم ولی الان دیگه بلد شدم از جاهای مطمئن و اکثرا سایت ...

اخی عزیزم خیلی زورداره واقعامنم تجربه کردم حساب طرف کامنتا ایناروچک نکردی؟من چک کردم بازم کلاهبرداربودشانس اوردم یکی تواقوام توی دادگاه کارمیکردکمکم کرد

نه همیشه سوپرایز شدم با خریدم من البته انجام نمیدم پول میدم خواهرم اون برام میخره ولی همیشه ام عالی هستن😊

به زندگیم که نگاه میکنم من هیچوقت آدم پر توقع نبودم!!یه زندگی میخواستم که توش اذیت نشم.ولی یه زندگی داشتم که جز اذیت شدن چیزه دیگه ای نبود.❤️‍🩹کاشک بودی مادر تو تنها کسی بودی که حال دلم خوب میکردی🖤💔
اخی عزیزم خیلی زورداره واقعامنم تجربه کردم حساب طرف کامنتا ایناروچک نکردی؟من چک کردم بازم کلاهبردارب ...

کانال تلگرام بود کد مرسوله هارو چک کرده بودم چون مبلغ کم بود اصلا پیگیر نشدم ولی خییییلی فروش داره خدا ازش نگذره

2706