2737
2739
عنوان

مادرشوهر

108 بازدید | 8 پست

قضیه اینه ک ی مدت پشت هم مادرشوهرم زنگ ک سهام پدرشوهره رو میخایم بگیریم و بقیه بچههام میخان بدنش ب من و خرج دفن و کفنم کنم

منم فک کردم سود چن سالیه ک فوت شده گفتم اره برای خودت چون چن سال ما ک کمکی بهشون نکردیم ولی دستمون خیلی تنگ بود .دراین حد بگم ک من چن ساله لباس بقیه رو میپوشم.شوهرم کارگره

چن بارم پیش اومده سختی داشتیم یا وام بوده گفتم ب کسی بگه بیاد ضامنمون بشه اقوام کارمند دارن ک برای اون پسرش رفته پیششون ولی برای ما نکرد

الانم شنیدم ن کل سهام رو میفروشن و میدن و حد اقل ۱۰‌...۱۵ هست.الانم یکم وضعمون خداروشکر ۵ ماهی هست بهتره ولی خوب نمیشه گفت ک همینم خودم و شوهرم سرکاریم و کلی از بچه میزنیم

ب نظرتون باید پول رو بدیم مادرشوهرم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بدین بهش آخه ۱۰ ۱۵ تومن واسه شما چی میشه حالا که بقیه بچها دادن شما هم بدین شاید مادرشوهرتم احتیاج د ...

نمیدونم میدن یا ن خودش میگه میخان بدن بهم

ولا هم اینم برلی منی ک تا ۵ ماه پیش حقوق شوهرم۵ تومن بود با اجاره۲ونیم  زیاده...خیلی زیاد

نمیدونم میدن یا ن خودش میگه میخان بدن بهم ولا هم اینم برلی منی ک تا ۵ ماه پیش حقوق شوهرم۵ تومن بود ...

خودتون میدونین اگه میخاین رک بگو ماهم میخایم

من نظرمو گفتم 

ی زن که شوهر نداره صد در صد بیشتر نیاز داره به این پول 

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
2738