2737
2739

خانوما مدتهاست با شوهرم مشکل دارم در حد اینکه به طور جدی دارم به طلاق فکر میکنم چون به هیچ وجه باهام حرف نمیزنه فقط پیش خواهر مادرشع چند روز درمیان هم نیاد انواع و اقسام توهین رو به من می‌کنه .. حالا چند روز رفتم خونه پدرم اونجا کراتین کردم برگشتم گفت کراتین کردی چرا پول بع من ندادی قسط بدم انتظار داره با این زندگی که برا من درست کرده قسطهاشم بدم منم گفتم دیگه یهویی شد دیدم رفت تو اتاق پشتک بهش بود موهامو گرفت خیال کردم میخواد دست بکشه تو موهام با خوشحالی گفتم قشنگع دیدم با قیچی یه تیکشو قیچی کرد 😓😓😓

یاخداااا🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

قشنگای مننننن😭💔میشه دعا کنید منو حامد بهم برسیم عقد کنیم و دست تو دست هم بریم پابوس امام رضا بگمممم نگااا اخرش رسوندیمون بهم 😭😭😭💔نگا اخر سر قولم موندم اومدم ب کبوترات گندم بدمممم 😭💔بابا رضا جونمممم من حامدو از تو میخوام دست رد ب سینم نزن دورت بگردم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

نکنه میخواد بده دعا نویس وای من میترسم از این چیزا 

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.
2740
2706