2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738

دو سال پیش گرفتم من

رفتم دکتر سرم زدم و همه ی داروهامو خوردم

درست یادم نمیاد چی خوردم ولی همش چیزای سالم میخوردم... ولی یادمه بابام که کرونا گرفته بود همش بهش اب هویج میدادیم اویشن هم خیلی میخوردیم ولی نمیدونم اویشن تاثیر داشت یا نه

من یک ماه و ۳ هفته مریض بودم

از هفته چهارم بستری شدم

فقط تا میتونی سرم بزن و آمپول تقویتی

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂

زیر یک هفته که نمیشه چون خود بدن پروسه مبارزه با ویروسش و ساختن پادتن و..ده روز تا دو هفته طول میکشه

اگه دکتر سرم داده باشه که زودتر خوب میشی

تزریق ویتامین سی وریدی یا عضلانی

قرص مونته لوکاست یا ایروکاست 

قرص ویتامین د۳

آبمیوه فراوان مثل آب پرتقال و سیب یا حتی آب هویج

📍"واسه هرکی که خوبی بی دلیل...نتیجه ش همیشه برعکسه"  شاید این جمله رو خیلی شنیدی ولی بیخیال 😉 تو با خدا معامله کردی و نتیجه ش برای تو لااقل خوبه👌🎁🌱سعی میکنم به پستهایی که هم عقیده م نیست ریپلای نزنم تا خدای نکرده کدورتی پیش نیاد☺ از وقتی حق الناس برام جدی تر شد که یکی از مهمونهای برنامه زندگی پس از زندگی تعریف میکرد تو مدرسه با بغلدستی ش حرفش میشه و اون ناراحت میره خونه شون و این ناراحتی به مادر و حتی گلهای گلدون شون منتقل میشه و این اثر منفی رو بعنوان گناه براش ثبت کردن..پس اگر منم بلفرض اینجا حرفی بزنم و کسی رو ناراحت کنم و اون شخص عصبانیت ش رو مثلا سر بچه یا همسرش خالی کنه گناهش گردن منه😞
2706