2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

دو سال پیش گرفتم من

رفتم دکتر سرم زدم و همه ی داروهامو خوردم

درست یادم نمیاد چی خوردم ولی همش چیزای سالم میخوردم... ولی یادمه بابام که کرونا گرفته بود همش بهش اب هویج میدادیم اویشن هم خیلی میخوردیم ولی نمیدونم اویشن تاثیر داشت یا نه

من یک ماه و ۳ هفته مریض بودم

از هفته چهارم بستری شدم

فقط تا میتونی سرم بزن و آمپول تقویتی

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂

زیر یک هفته که نمیشه چون خود بدن پروسه مبارزه با ویروسش و ساختن پادتن و..ده روز تا دو هفته طول میکشه

اگه دکتر سرم داده باشه که زودتر خوب میشی

تزریق ویتامین سی وریدی یا عضلانی

قرص مونته لوکاست یا ایروکاست 

قرص ویتامین د۳

آبمیوه فراوان مثل آب پرتقال و سیب یا حتی آب هویج

✨🌹🍃"خدایا شکرت😍                                   تاریخ این امضا ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ معجزه ای که منتظر بودیم با دعاهای شما دوستان و کاربرای عزیز نی نی سایت اتفاق افتاده❤ از همه ی عزیزانی که تاپیکم یا امضام رو تاپیکهای مختلفی که پست گذاشتم دیدن و دعا کردن ممنونم❤ به امیدِ حاجت روایی همه🌷 (لطفا برای شفای کامل یک دختربچه دوساله که رفته کما صلوات میفرستین..ممنونم🙇‍♀️😢تاریخ این امضا ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ به امید درج خبر سلامتی ش)"🍃🌹✨
2706