2737
2739
عنوان

کرم پودر یا ضد آفتاب

64 بازدید | 11 پست

یچیزی میخوام خوب سفید کنه و پوشانندکی خوبی داشته باشه

ووچه داشتم قبلا ضد آفتاب

چی خوبه بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟

بیا تا گل برافشانیم و می در ساغر اندازیم /فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو دراندازیم/اگر غم لشکر انگیزد که خون عاشقان ریزد/ من و ساقی به هم تازیم و بنیادش براندازیم..........تو مبین اندر درختی یا به چاه/ تو مرا بین کین منم مفتاح راه......سر پنهان است اندر صد غلاف ** ظاهرش با توست و باطن بر خلاف‌‌🤍
ضدآفتاب رنگی MQ 

قیمتش چطوره 

راضی؟چطوره

بیا تا گل برافشانیم و می در ساغر اندازیم /فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو دراندازیم/اگر غم لشکر انگیزد که خون عاشقان ریزد/ من و ساقی به هم تازیم و بنیادش براندازیم..........تو مبین اندر درختی یا به چاه/ تو مرا بین کین منم مفتاح راه......سر پنهان است اندر صد غلاف ** ظاهرش با توست و باطن بر خلاف‌‌🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من پوستم روبه خشکه ضدافتاب درماتیپیک رنگی میزنم بعد همیشه بیرون میدیدم خانوما کرمی میزنن که صاف صاف هس صورتشون و مث مال من برق هم نمیزنه مات و مخملی اونقد نت رو کندم 😂 که اخرش به این نتیجه رسیدم اول یه کرم مرطوب کننده بزنم بعد یه ربع  پرایمر گابرینی میزنم که منافذ رو میبنده و این پرایمره باعث میشه کرم صاف دیده شه و برق نزنه و کرم پودر هم گابرینی گرفتم بعده پرایمر ک خشک کن کرم رو میزنم اووونقد خوب میشه ک نگم برات من یه ماهه کشف کردم این به صورتم میاد بعده ین همه سال ، سفیدم خودم شماره صدوسه گرفتم که یه کوچولو برنزه تر بشم دوس ندارم پوست سفید😬

ما هیچ وقت داستان را از زبان شیطان نشنیده ایم!!!!!....به بی دردان بیان درد دل دردی دگر باشد!!!!!

حالا برا مهمونی اینارو بزن اما تو خونه درماتیپیک ضدافتاب بزن عالیه 

میگن پرایمر رو نباید هرروز زد پوست خراب میشه

ما هیچ وقت داستان را از زبان شیطان نشنیده ایم!!!!!....به بی دردان بیان درد دل دردی دگر باشد!!!!!
من پوستم روبه خشکه ضدافتاب درماتیپیک رنگی میزنم بعد همیشه بیرون میدیدم خانوما کرمی میزنن که صاف صاف ...

اهاا

پس اول پرایمر گابرینی بعد یه ربع کرمپودر گابرینی بزنم؟

قیمتاش چطورن؟

میخوام خیلی عالی باشه

ولی چون بیرون میرم چیکار کنم ضدآفتاب زیرش بزنم؟

2738
حالا برا مهمونی اینارو بزن اما تو خونه درماتیپیک ضدافتاب بزن عالیه  میگن پرایمر رو نباید هرروز ...

من هفته ای سه چار روز اینا باید بزنم

بده یعنی؟

اهاا پس اول پرایمر گابرینی بعد یه ربع کرمپودر گابرینی بزنم؟ قیمتاش چطورن؟ میخوام خیلی عالی باشه ...

نمیدونم مراحلش رو اما یجا خوندم نوشته بود پرایمر بزنی نمیخاد ضدافتاب اما مطمعن نیستم 

من باغ یا جایی ک افتابش شدیده رفتنی ضدافتاب رو میزنم بجای کرم پودر 

پرایمر رو با کرم پودر باهم گرفتم سیصد هشتاد اما سایت خانومی تنها کرم پودرو زده این قیمت 

من هفته ای سه چار روز اینا باید بزنم بده یعنی؟

یه تحقیقی کن خودت بعد بگیر یه عالمه مطلب هس راجبش

یه تحقیقی کن خودت بعد بگیر یه عالمه مطلب هس راجبش

مرسی عزیزمم