2737
2734
عنوان

عموم زنگ زد گفت پام برسه خونه

1117 بازدید | 29 پست

شوهرم مامان بزرگمو کتک زده عموم میگه رسیدم خونه هم من و هم شوهرمو میزنه 😭😭😭 آخه مگه من چه تقصیری دارم چیکار کنم 😭😭😭😭 گفت پای شوهرش خورد میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا چی اینکارو کرد

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2728

شوهرت غلط کرده همچین کاری کرده عموت بیاد خوب کاری میکنه

من یه دختر ویک زن قوی ام🤍یه دختری که همدم نداشت خواهر نداشت و همیشه دردو دلاشو به خودش میگفت اما هیچوقت کم نیاورد...💔دلش شکست تنهاموند زمین خورد اما دوباره رو پای خودش وایستاد🌱با من از ناامیدی حرف نزن....من دختر روزای تنهایی ام❣
2738

مادربزرگ؟؟یه پیرزن رو؟؟؟چرا اونوقت ؟؟

کنترل خشم ندارید؟؟

الان دو شب پیش دامادمون تو جر و بحث زن و شوهری فقط رفته مادرمو کنار بزنه دستش خورده به گیره مادرم شکسته براش لظهارنامه دادیم ک کتک زده 

بعد الان ناراحتی ک کتک بخوری؟؟؟واقعا ک تاسف برانگیزی

2706