2733
2739
عنوان

رابطه شوهرم با زن شوهر دار

| مشاهده متن کامل بحث + 5398 بازدید | 108 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ول کن توام این وسط

چ عصبی

این کاربری دست دو نفره .. چون با کاربریم بحث مذهبی کردی و ترکید ، مجبوری الان کاربریتو باهام سهیم باشی🙃 چون دیگه سیم کارتی برام نمونده🙂 امیدوارم جفتمون راضی باشیم😍 تاپیکای عشق و عاشقی مال منه 😍
تپش قلب و اضطرابم قابل کنترل نبود مجبور شدم دارو بخورم البته زیاد قوی نیستن دکترم میگ نهایتا دوماه د ...

عزیزم انشالله که حال دلت خوب بشه

منم به خاطر دعواها و کارهایی که خانواده شوهرم کردن تپش قلب گرفتم یه مدت قرص مصرف کردم بهم نساخت دیگه شوهرم نزاشت برم دکتر

لطفا اسم قرص و اینکه روزی چن تا میخوری رو بگو.🙏🙏

2738
تورو خدا اینجوری نگو.پس اینایی که گرفتن چی؟ ته دلم میریزه پایین.من بعد ۲۲سال زندگی کارم به جدایی کش ...

ببخش میپرسم

ولی بعد از ۲۲ سال چی باعث جدایی شده

چون من ۱۶ ساله متاهلم

همش فکر میکنم که دیگه بعد از این همه سال جدایی نمیشه

ببخش میپرسم ولی بعد از ۲۲ سال چی باعث جدایی شده چون من ۱۶ ساله متاهلم همش فکر میکنم که دیگه بعد ا ...

تا شش ماه پیش هیچ وفت فکرشو نمیکردم.بخدا نمیدونم چیشد.یه اتفاقاتی این وسط افتاد یه لجبازیایی شد یه دخالتایی از طرف برادرای شوهرم پیش اومد که دست به دست هم داد.

خدا برای برادرش نسازه که از روز اول هم چشم دیدن زندگی مارو نداشتن.بچه هامو اینجوری سرگردون کردن بزرگه پیش باباشه کوچیکه پیش منه.

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
تا شش ماه پیش هیچ وفت فکرشو نمیکردم.بخدا نمیدونم چیشد.یه اتفاقاتی این وسط افتاد یه لجبازیایی شد یه د ...

طفلک بچه ها فقط

اگر ناراحتتون کردم ببخشید

میخوام بدونم مشکل ریشه ای و عمیق از قبل داشتید که دیگه قابل تحمل نباشه و جدا شدین

آخه انگار بعد از چند سال دیگه اون مشکلات عادی میشه و آدم کنار میاد

حداقل من که فکر میکنم چون ۱۶ سال زندگی کردم و کنار اومدم

من بعد هم میتونم بسازم و جدا نشم

طفلک بچه ها فقط اگر ناراحتتون کردم ببخشید میخوام بدونم مشکل ریشه ای و عمیق از قبل داشتید که د ...

نه خواهش میکنم.دیگه واقعیت همینه.نه واقعا مشکلات ریشه ای نداشتیم فقط این دوسال اخر گفتم که کم کم از هم دور شدیم.هر کدوم هم دلایل خودمونو داشتیم الانم نمیدونم چی میشه هم دلم میخاد برگردم به زندگی هم اینکه اونقدر دلشکسته م که میخام تمومش کنم

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️

خدا نگذره از همچین آدمای چ مرد چ زن...همسایه خواهرم ی مردی دوتا بچه داره اجیم میگف صداش تو خونه م ی روز اومده ک خانمش فهمیده خیانت می‌کنه .حالا خواهرم امروز گف خانمش انگاری اینجا نیست دیدم صدا آسانسور اومده از چشمی نگاه کردم دیدم ی خانم با خودش آورده برده حتی شبم مونده کفشا خانمه هم برده داخل .گفتم خدایا اون چقد هول کثیف ک زن ببری تو خونه ی خودت ک ب هرحال بچه ت اونم دختر داری زندگی می‌کنه خدایا ب کجا داریم میریم .آقا مهندس . خانمش هم معلم خانم خودش هم از همه چی تموم ولا

ببین فقط خدا میدونه شبایی که پشت می‌کرد میخوابید یا میگفت هیکلتو دوست ندارم درصورتی که من قد بلند و ...

ان شاءالله بخت عالی نصیبت بشه و این خاطرات تلخو فراموش کنی

🌷اللهم عجل لولیک الفرج 🌷به امید پیروزی فلسطین مظلوم (مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا)
2706