2733
2734

واقعا برام سواله قبلنا اینطوری نبود بیرون میرفتم کسی زل نمیزد ولی یه مدته تا میرم بیرون اینقدر مردم بهم زل میزنن مخصوصا مردا که چند بار خودمو نگاه میکنم یا از دوستام میپرسم که نامرتبم؟ 

و اینکه همیشه یه استایل ساده و یا پوشیده و شیک میزنم 

حتی دوستامم متوجه این تغییر شدن به نظرتون چرا؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازشوهرت یابابات بپرس😁😂🤣🤣

برای من اینطوریه

بازیه سوال کن نبودبقیه شرایط روباهم بسنجیم😁😂

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2731

منم اینجوریم،حس بدی میگیرم،میگم خدایا زیپم بازه ،یقه م بازه ،چیه ،ولی همیشه در حد معقول پوشیده م و شال سرمه

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2738
ازشوهرت یابابات بپرس😁😂🤣🤣 برای من اینطوریه بازیه سوال کن نبودبقیه شرایط روباهم بسنجیم😁😂

دوس دارم بپرسم ولی مامانم میگه از مردا چیزی در مورد تیپت نپرس باعث میشه دیگه نظر بدن و فک کنم نظرشون مهمه😐😂😂

بزرگوار خیلی با سیاسته

منم اینجوریم،حس بدی میگیرم،میگم خدایا زیپم بازه ،یقه م بازه ،چیه ،ولی همیشه در حد معقول پوشیده م و ش ...

وای دقیقا مدام میگم نکنه چیزی روی صورتم ضایعس آیا بند کفش بازه 

اصن یه جوری میشم 

مثلا دیروز رفتم بازار ماشینایی که رد میشدن زل نیزدن من نگاه نمیکردم بوق میزدن😑😑

من با ماسک و عینک دودی و تیپ معمولی بهم زل میزنند 🤣🤣🤣صدامم شبیه مجری هاست هر جا میرم مثلا مغازه ای جایی ملت یه مدت زل میزنند بهم 🤣🤣عادت کردم دیگه 😁ولشون کن بزار زل بزنند خوش باشند 😂

2706