2737
2739

برادرم آدم خیلی بدیه و حق آدما رو میخوره یک عمره ارثمون دستشه مادرم زنده ست پدرم فوت شده هروقت میگم ارثم بدید میگه وقتی مادر فوت بشه اونوقت میدم همه سندها برده پیش خودش بیشتر اموال بابای من قولنامه ای هست و سندی نبوده بخاطر موقعیت مکانی ش اما ثبت نیستن که همه چیز برده  پیشش من الان نمیدونم بابام کجاها زمین داره فقط هم محلی های که اونجا هستن میدونن چون یه جای کوچیکه کار اونجا رفتیم دیگه اما همه میشناستشون...برادرشوهرم میخواد یه چند طبقه شروع کنه برای ساختن اگه ما هم پول داشته باشیم میتونیم بهش بدیم و شراکت کنیم تا از این مستاجر دربیارم شوهرم میگه اونا همه شرتیزشون خوبه و هر کدوم ۳ تا خونه دارن چرا درخواست ارث نمیدی خودمم میدونم که باید این درخواست بدم چون واقعا نیازه اما مردد هستم چیکار کنم بخدا دارم دیونه میشم من جاریم با یه پول جزئی صاحب همه چی شد هیچ کس به فکر ما نیست دیگه کشش ندارم هیچ کس حرفم نمیفهمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

میتونی شکایت کنی و براتون حکم وراثت دربیارن به حقت برسی فقط خیلی زود اقوام کن همین الانم دیره

سلامممم من سارام😁۱۸ سالمه و متاهلم❤️🥲منتظر کوچولویی هستم ک خدا به مامان و بابام داده🥳💚

به حرف شوهرت گوش کن و شکایت کن خودت باید اقدام کنی واسه گرفتن حقت حتی اگر این وسط داداشت ناراحت بشه 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏

وکیل بگیر برای سهم الارث خودت ، ولی سهم الارثت رو به شوهرت نده و با برادرشوهرتم شریک نشو ، به هیچکدوم اعتماد نکن ، یه سهم الارث داری و اگه تونستی بگیریش یه خونه هرچند کوچیک به نام خودت بخر

کاربری دست سه نفره ، لطفا برای حاجت رواییم صلوات بفرستید
2706