2737
2734
عنوان

کسی اسم مذهبی خودش رو عوض کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 838 بازدید | 69 پست
نمیشه  ولی میتونی به همه بگی صدات کنم حنا منم همین کارو کردم  کسی اسم واقعیم صدا کنه ...

دختر عمو های من چند تاشون عوض کردن ..دوتا که از کوچیکی یکی از بزرگان فامیل میگه فلان فلان صدا کنین وای تو شناسنامه همونه که از ادل بوده ...اون یکی ازدواج کرد شوهرش عوض کرد یکی دیگه هم که خودشو می‌کشه اسم قدیمی شو بگیری گاهی اذیتش میکردیم و خواهر برادر هاش کاری داشته باشن اسم جدید رو میکن اگه لج کنن اسم قدیمی‌ رو 

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
من طاهره رو دیدم گذاشته سارا  خدیجه هم گذاشت بهار  ولی فاطمه و زهرا نمی‌دونم عوض کنن یا ...

بعضی ازاسمای مذهبیومیشه تغییر داد به اسم مذهبی دیگه مثل عسل ملیسا نورا

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

در صورتی که همه تو رو به نامی که میخوای بزاری بشناسند باید شاهد ببری که من فلان اسم رو دارم تا بشه تغییر داد 

چه گیریه هاااا طرف اسمشو دوست نداره حالا مذهبی هم هست به زور که نمیشه علاقه ایجاد کرد و اسم رو نگه داشت

از نظر شما

بله . درسته که من هیچ نقشی ندارم توی زندگی استارتر اما گفتم دیگه . شرمنده فضولی کردم

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
2740
میشه بپرسم دلیلتون برا عضو شدن در نی نی سایت چیه

اگر می شه آخر سر بگم . چون نمی خوام ریپ بخوره

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
من خودمم دو اسمه ام داخل شناسنامه ی اسم مذهبی توی همین مایه های فاطمه و زهرا بعد اسمی ک برام گذاشت ...

چیه اسم خاص

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
2706