2737
2734
عنوان

درد در رابطه جنسی داشتن و علتش

1254 بازدید | 48 پست

من از وقتی ازدواج کردم درد داشتم و رابطه جنسی برام سخت و یه انگشت هم وارد می‌شد دردم می‌گرفت بعد همه میگفتن حتی بعضی دکترا و تو اینستا که اینا همه به خاطر واژینسموس هست فقط به خاطر ترس رابطه جنسی و خشونت مرد در رابطه هست دلیل دیگری نداره و اصلا تنگی واژن وجود نداره همه هم تاکید داشتن و همه جا همینو نوشته بود در صورتیکه من می‌دیدم حتی وقتی نمی‌ترسم و راحتم و همسرم با آرامش اینکار می‌کنه من بازم درد دارم تا اینکه رفتم یه دکتر برای سونو برای بارداری رفته بودم چک کنم تخمک رو بعد سونو کردم بازم کمی درد داشتم گفتم من از وقتی ازدواج کردم رابطه جنسی دردم میگیره حتی وقتی نمی‌ترسم ؛ گفت تو مشکل هورمونی داری خشکی واژن داری کاهش استروژن باعث تنگی واژن میشه تنبلی تخمدان هم داشتم که خودش باعث کاهش استروژن میشه و همین کاهش رطوبت باعث کاهش کشسانی و درد میشه  اگرم واژینسموس داشته باشی خیلی خفیفه چون کسی که می‌ترسه اصلا اجازه نمیده سونو داخیلیش کنم باید هورمون هات تنظیم بشه؛ خواستم بگم اینکه میگن فقط به خاطر ترس هست در رابطه جنسی به خاطر بی سوادیشون هست یه چیزی یاد گرفتن به همه میگن فکرم میکنن خیلی حالیشونه برای همه نسخه میپیچن؛ چون همه درد ها ربطی به واژینسموس نداره پس از لحاظ هورمونی هم خودتون رو چک کنید که تنبلی تخمدان نداشته باشید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مجردم ولی شنیده ها و خوانده هام میگه یه خانم باید قبل رابطه کاملا اماده بشه و واژن باید مرطوب باشه حالا با رابطه دهانی و فلان و...

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
2731
2740
اره خشکی واژن خیلی درد ایجاد میکنه از ژل لوبراکانت استفاده کن

استفاده میکردم هیچ دکتری بهم نمی‌گفت به خاطر مشکل هورمونی هست همه فقط میگفتن ترس رابطه تا آخرش یک دکتر بهم گفت نه واژینسموس خفیف داری اینا به خاطر مشکل هورمونیت هست که واژنت تنگ و خشک هست

خواهر منم دقیقا همینطور بود و تنبلی تخمدان و مشکل هورمونی و کیست هم داشت که باعث دردش میشد واژینسموس ...

دقیقا ولی هر چی بیسواد بود می‌گفت نه فقط واژینسموس هست .😐

منم خیلی درد دارمم رفتم دکتر گفت ک پرده ات ضخیم هستش و باید جراحی بشی میخوام یه دکتر دگ هم برم مطمعن ...

منم پردم ضخیم بود نوع بسیار بدی بودم مدل دو تیغه  یکماه طول کشید کامل پاره بشه من یک تیکش تیغش مونده بود دکتر گفت بهتره با رابطه از بین ببریش  کلا خواستم بگم بدن با بدن فرق داره و اینا برای همه یک نسخه اونم واژینسموس مینویسن حتی بعضیاش میگفتن اصلا پرده وجود ندارد اگر داشته باشه هم خون ریزی و درد نداره اگر درد و خون ریزی دارید فقط واژینسموس دارید 

2706