2733
2739
عنوان

رفت وآمد با برادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 27 پست
نمی‌دونم  خودت تو دلت چیه ؟  دوست داری رفت و آمد کنی ؟  من اگر می‌تونستم با برادر ...

خودم قط رابطه را قبول دارم .چون ادم درستی نبوده و نیست

من در آستانه ی چند سالگی ام؟؟؟؟با احتساب روزها ؛صد سال خسته...باحتساب شب ها؛هزار سال منتظر ...وبااحتساب  عشق؛سال هاست که مُرده ام....
من بودم نمیذاشتم بیاد خونم، اگه همسرم هم اعتراضی کنه یادش مینداختم برادرش چه آدمی بود

با پدر شوهرم و مادرشوهرم دوساله عیدا میاد !ولی من تا حالا خونشون نرفتم و قصد ندارم برم

من در آستانه ی چند سالگی ام؟؟؟؟با احتساب روزها ؛صد سال خسته...باحتساب شب ها؛هزار سال منتظر ...وبااحتساب  عشق؛سال هاست که مُرده ام....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیشب برای بار دوم اومدن خونمون عید دیدنی .بعد زنش گله کرد که دیگه نمیام اگر نیاین !چه جوابی بهش بدم ...

بگو ایشالله میام با یه لبخند ملیح و سرت و بچرخون یه طرف،برادر سوعرت میخواد الان جلو زنش فامیلاش. و نشون بده ولی تو کوتاه نیا میخوای چیکار رفت و آمد و.

2731
خب پس رفت و آمد نکنید  چون اگر این تیپ شخصیتی باشه که گفتید رفت و آمد کنید  بعید نیست بر ...

بله .منم مسئله اصلیم همین شخصیتشه!در ضمن دوران مجردیش صیغه زیاد میکرد 🫥

بگو ایشالله میام با یه لبخند ملیح و سرت و بچرخون یه طرف،برادر سوعرت میخواد الان جلو زنش فامیلاش. و ن ...

بله کاملا درسته .

وای  خب اینکه دیگه سوال کردن نداره رفت و آمد نکنید اصلا  کی بهش زن داده اینو ! چند سالش ...

برادرشوهرمو دوسال پیش زیاد خاستگاری میبردن .چون مادرش از دستش خسته بود .همه تحقیق میکردن و دختر نمیدادن.دیگه این دختره از یه خانواده فقیر پرجمعیت بود بدون تحقیق قبولش کرد واومد 🫥

2740
برادرشوهرمو دوسال پیش زیاد خاستگاری میبردن .چون مادرش از دستش خسته بود .همه تحقیق میکردن و دختر نمید ...

آهان 

چی بگم 

دختره خوشبخت بشه 

اما این مرد بعید نیست بازم زن صیغه کنه 

به نظرم دردسر میشه واست رفت و آمد نکنید 

با پدر شوهرم و مادرشوهرم دوساله عیدا میاد !ولی من تا حالا خونشون نرفتم و قصد ندارم برم

خوب میکنی، اگه بری اونم بیشتر پاش باز میشه خونتون

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوب میکنی، اگه بری اونم بیشتر پاش باز میشه خونتون

اره حس میکنم هدف جاریم همینه .منم قسم خوردم تا اخر عمر باهاشون رابطه نداشته باشم