2733
2739
عنوان

رفت وآمد با برادرشوهر

460 بازدید | 27 پست

بنظرتون بعداز بیست سال قطع رابطه درسته با برادرشوهر رفت آمد کنیم ؟آقا حتی عروسیمونم نیومد از بس حسود بود .حالا که زن گرفته دلش رفت وآمد میخواد.شوهرمم تمایلی نداره باهاشون رفت آمد کنه .ولی اگر من بگم بریم بدش نمیاد !

بنظرتون چکار کنم ؟

اینم بگم برادرشوهرم اهل دود و دم و م ش رو ب و رفیق بازیم هست . 

من در آستانه ی چند سالگی ام؟؟؟؟با احتساب روزها ؛صد سال خسته...باحتساب شب ها؛هزار سال منتظر ...وبااحتساب  عشق؛سال هاست که مُرده ام....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه خودتون اهل خط اخری ک گفتید نیستید معلومه که ننننههههه

نه والله نیستیم .خفن ترین نوشیدنی که خوردم تا حالا دوغ بوده😂

من در آستانه ی چند سالگی ام؟؟؟؟با احتساب روزها ؛صد سال خسته...باحتساب شب ها؛هزار سال منتظر ...وبااحتساب  عشق؛سال هاست که مُرده ام....
2740
مجبوری؟؟، تا میتونی بزار دوری کنه از شوهرت وقتی اهل این چیزا هست ،اگه داداشش مهم بود براش میومد عروس ...

آره متاسفانه بیست سال پیش عقد وعروسیم بود که خودشو نشون نداد .اللنکه ازدواج کرده از ما رفت امد زوری میخاد

،اگه مشکل حاد نبود بیست سال قطع ارتباط نمیکردن.حالا بقیه از برادر شوهر خوبش چه خیری دیدن تو میخوای ب ...

بهترین جواب❤️🥰

ولشون کنه رابطه ای نباشه بهتره

دیشب برای بار دوم اومدن خونمون عید دیدنی .بعد زنش گله کرد که دیگه نمیام اگر نیاین !چه جوابی بهش بدم اگر باز گله کرد؟

آره متاسفانه بیست سال پیش عقد وعروسیم بود که خودشو نشون نداد .اللنکه ازدواج کرده از ما رفت امد زوری ...

من بودم نمیذاشتم بیاد خونم، اگه همسرم هم اعتراضی کنه یادش مینداختم برادرش چه آدمی بود

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706