2733
2739
عنوان

زشت نیست من دیپلمم؟

193 بازدید | 22 پست

21 سالمه با وجود کنکور دادنای متعدد قبول نشدم، چقدر درگیر بیماری های روحی شدم با این درس 

دیگه ذهنم خسته ‌شده 

مطالعه ی غیر درسیم خیلی بالاست ولی

زشته که دیپلمم؟ یعنی چه تو جامعه چه تو انتخاب همسر، جایی واسم نیست؟ 

دنبال ارتقا شخصیتم هستم نینی سایت خیلی کمکم کرد.شاید هم از تاپیک های قدیمی لایکتون کردم وقتی لایک میزنم براتون صلوات میفرستم . 🌹.               یعنی روزی میرسه که اونی شده باشم که ایده المه؟ 1401/4/19

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

خب یه حرفه یاد بگیر گلم ببین تو چه کاری خوبی مهم موفق بودنه 

منم دیپلمم واقعا خجالت میکشم البته من شرایط نداشتم تو روستا و ازدواج زود هنگام و ....

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

نگران نباش منم دیپلمم🤦‍♀️

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍

نه زشت که نیست حالا نمیتونی کنکور قبول بشی،والله الان این همه دانشگاه بدون کنکور یا با رتبه خیلی پایین دیگه میتونی اگه بخوای یه لیسانس بگیری،میتونیم یه حرفه یاد بگیری تو اون پیشرفت کنی بهترم هست.

یک حرفه یاد بگیر بیکار نباش بعدم دانشگاه آزاد بپر توش دکترا بگیر نه والا پول بده ماچت هم می کنند

اگر خدا بخواهد غیر ممکن، ممکن می شود.عزیزم که با چشم های قشنگت امضا من را می خوانی با قلب مهربونت برام دعا کن.
2706