2733
2739
عنوان

زشت نیست من دیپلمم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 195 بازدید | 22 پست

بهتره این سوالو از کسایی بپرسی ک تحصیل کردن .

بگی اگ برگردی هقب اسنکارو میکنی یانه . 

من هم سن خودتم بخدا تا یسال پیش منم همششش این دردو داشتم 

اگ ازمن میشنوی ، حالا اینهمه کنکور دادی زحمت کشیدی ، یبار دیگ تلاشتو بکن اگرم نمیکشی ی رشته سبک بخون برا اینک بری محیط دانشگاه . 

اونجا بهتر میتونی تصمیم بگیری ادامه تحصیل بدی یا نه .

حداقلش ده سال دیگه میگی میتونستم و نخواستم و حسرت نمیخوری . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون دیپلمم و شغلی ندارم ، باید انتظاراتم رو در انتخاب همسر بیارم پایین؟ 

دنبال ارتقا شخصیتم هستم نینی سایت خیلی کمکم کرد.شاید هم از تاپیک های قدیمی لایکتون کردم وقتی لایک میزنم براتون صلوات میفرستم . 🌹.               یعنی روزی میرسه که اونی شده باشم که ایده المه؟ 1401/4/19
چرا زشته  دختر داداشم ۲۳ سالشه مدرک زبانش گرفته تو یه موسسه زبان مشغوله و کارشناسی از دانشگاه ...

میگم مهارت یادبگیرم بجای درس 

زبان بلدم فقط شاغل نیستم

دنبال ارتقا شخصیتم هستم نینی سایت خیلی کمکم کرد.شاید هم از تاپیک های قدیمی لایکتون کردم وقتی لایک میزنم براتون صلوات میفرستم . 🌹.               یعنی روزی میرسه که اونی شده باشم که ایده المه؟ 1401/4/19
2728

بنظرم همه این خانمایی که گفتن مهم نیست اگه بخوان برن خواستگاری دختری برای برادر خودشون، اولین چیزی که بهش توجه میکنن سطح تحصیلات دختره

ولی من رک بهت میگم آره عزیزم جامعمون به شدت مدرک گرا شده و واقعا دیگه خیلی انگشت شمارن تعداد آدمهایی که دیپلم دارن

الان خیلی راحت میتونی بدون کنکور از دانشگاه هایی که میپذیرن لیسانس بگیری

اینجوری حداقل یه لیسانس داری

یا رشته های مهندسی دانشگاه آزاد خیلی راحت میتونی قبول بشی

حتما یه لیسانس بگیر تا از بقیه عقب تر نباشی چون واقعا از نگاه مردم یه آدم بی سواد بنظر میایی با دیپلم

دیگه بریدم😢دعا کنید مشکلم حل بشه
بنظرم همه این خانمایی که گفتن مهم نیست اگه بخوان برن خواستگاری دختری برای برادر خودشون، اولین چیزی ک ...

مهارت، کمبود سواد رو جبران میکنه؟ 

قطعا نه همیشه تو جامعه احساس میکنی کمی و اعتماد به نفست خراب میشه چرا یه رشته سبک نمیخونی؟

همیشه دوست داشتم رشته ای برم که در انتهاشاغل شم 

مدرک برام مهم نبود 

2740