2733
2739
عنوان

ناسازگاری منو شوهرم بعد بچه

428 بازدید | 14 پست

منو شوهرم قبل بچه دار شدن چون کمتر همو می‌دیدیم و هردو شاغل بودیم زیاد اختلاف نداشتیم یا داشتیم نمی‌رسیدیم ک گیر بدیم انقد سرمون شلوغ  بود از وقتی بچه دار شدیم خونه نشین شدم هر روز دعوا داریم کلا هر دو پی تمام جزئیات هستیم انقدی ک من الان ازش بدم میاد اصلا کلا باهم نمتونیم کنار بیایم...

نمیدونم بابد چیکار کنم خیلی داریم روند بدی طی میکنیم میترسم الکی الکی کار ب جاهای باریک بکشه حتی چن شب پیش برا اولین بار کتک خوردم از دستش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اولا بیخود کرده کتک زده.وقتی میزنه شمام بزن.دوما اگرتازه صاحب بچه شدین بخاطر شرایط هورمونی و اینکه یک عضو جدید و وظایف جدید اضافه شده و اینکه شما الان خسته ای باعث ایجادتنش شده باید با حرف زدن و یا رفتن پیش مشاور سعی کنید مشکلاتو حل و مدیریت کنید

دقیقا ماهم همش دعوا داشتیم اوایل که افتضاح بود روانم ...الان کمی بهتره بچت بزرگتر شه این چیزا عادی میشه،چند وقتشه؟

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

همدیگه رو درک کنید از خودت شروع کن اول بشین با شوهرت صحبت کن آروم بدون دعوا بدون متهم کردن بگو چجور شرایطتت و بزار اونم حرف بزنه و شرایط اونم بشنو بعد یکم زنها باید صبوری و خودگذشتگی  کنن تا اوضاع آروم بشه

کاربر ۹۵ هستم 
2738

دقیقا منم ۵ سال همین شدم از وقتی بچه آوردیم نمیدونم چه مرگشونه انگار خرشون از پل میگذره عوض میشن خاک تو سرشون 

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷

همیشه اکثرا همین مشگل پیدا میکنن بلاخره بچه وقت و بیوقت شب تا صبح بیدار میشه گریه میکنه زن و مرد و بدخواب میکنه بلاخره شوهرت مرد بیرون شب تا صبح میخواد بخوابه گاهی میبینه نمیشه عصبی میشه ... ما ک ۳سال با بچه جدا میخوابیدیم ک شوهرم تا صبح بخوابه بیدار نشه برای سر کار رفتنش کمبود خواب پیدا نکنه بعدش درست شد.. ب هر حال کمکی میخوای گاهی ب مادری خواهری خواهرشوهری مادرشوهری اگر میشه بگو بیان کمکت

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒
2706