2733
2734
آخه ادم چقد دیگه صبرکنه....؟؟؟

وقتی از ته دل به خدا اعتماد کنی درست میشه همه چیز هیچی مثل خودش نمیتونه همه چیز رو به بهترین نحو درست کنه

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم. مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم .  طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری. غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم

متاهل مجردیشو  میخواد 

مجرد متاهلی 

بیخیال شین آقا متاهلیم همچین گل و بلبل نیس مشکلات خودشو داره 

اینطوری دو روز زندگیو از خودتون حروم میکنیم با فکر ازدواج حل شد ؟!

انشالله ب وقتش پیش میاد حل میشه 

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ازدواج میکنی عزیزم خدا توقرآن گفته ماشما را زوج آفریدیم یعنی اگه به قران اعتقاد داری پس صبر کن آخه چ ...

گفته زوج آفریدیم نگفته که همتون ازدواج میکنید الان نیمه اول دهه شصت بیشترشون نتونستن ازدواج کنن و سن ازدواجشونم گذشت

ازدواج میکنی عزیزم خدا توقرآن گفته ماشما را زوج آفریدیم یعنی اگه به قران اعتقاد داری پس صبر کن آخه چ ...

چقد قشنگگگگ

این کاربری دست سه تا  دوسته نازی ، نفسی  و زهرا بانو ،،،،،،،،،،هربژی کورد 😍🥰💚

هر کس یه بختی داره  سن فقط یه عدده باید درست زندگی کنی فکر کردی ازدواج کردی دیگه خوشبختی نه تازه اول مشکلات شروع میشه پس هرجا هستی باید کارتو درست انجام بدی دخترای پرتلاش بالاخره دیده میشن وپسندیده میشن 

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  
2738

براساس گفته ها، برای ازدواج سریع دختر خانمها، به اذن خداوند تبارک و تعالی دعای ذیل را بر روی کاغذ بدون خط (ترجیحا با گلاب و زعفران) بنویسد و در جیب خود به همراه داشته باشد. ان شاء الله پس از چهل روز در صورتی که مانعی مثل سحر یا بستگی وجود نداشته باشد ازدواج خواهد نمود. آن دعا این است:

(لا اله الا الله والله اکبر أسالک اللهم بعد أربعین ورحمتک ان تتفضل على فلانة بنت فلانة ببعل مبارک فإن‌ها بیدک ولا یملک‌ها غیرک یا ذو الفضل العظیم والوجه الکریم والإحسان القدیم وصلى الله على محمد واله الطیبین الطاهرین).

ته دل کجاست ؟ هزاران بار دعا کردن از اونجا

وقتی از ته دل بهش اعتماد کنی دیگه نباید نگران باشی

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم. مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم .  طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری. غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم
به تحصیلاتتون برسید... به شغلتون برسید... به حال خوبتون برسید  ازدواج فقط یه مرحله از زندگیه ن ...

میشه بپرسم شما دانشجوی چ رشته ای هستین؟

این کاربری دست سه تا  دوسته نازی ، نفسی  و زهرا بانو ،،،،،،،،،،هربژی کورد 😍🥰💚
2706