2737
2739
عنوان

آقایون سایت لطفا جواب بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 355 بازدید | 38 پست
بستگی به رفتارش توی جامعه داره . منظورم این که حل روابط به سر و تح نباشه . سرسنگین و خانوم باشه .&nb ...

بله درسته ،فقط کاش دوستمون میگفت چطور بدون رضایت عمل کردند والا من سالهاست میخوام دماغم رو عمل کنم مامانم رضایت نمیده

کاربری هفتم هستم ای کسانی که بیخود گزارش میزنید مدالی رو که گرفته نشون بدید!!!!!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کی گفتنش مهم نیست  بحث اینه که نظر آقایون چیه  شما باشید چه فکری میکنید

بستگی به طرز فکر آقا . بستگی به وقار و خانومی خودت داره . بستگی به دلیل منطقی که پشت این عمل بوده و پنهان کاری که کردی . 

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
2728
مثلا چه منطق و دلیلی پشتش باشه اوکیه 

مثلا شاید واقعا مشکل خانوم جدی بوده و روی زیبایی اش تاثیر می گذاشته و مانعی برای ازدواج اش بوده . اما پدرش خسیس بوده . اون ها با دخترشون هم نظر نبودن . یا از عمل ترس داشتن . من نمی دونم این رو شما باید پیش خودتون تجزیه و تحلیل کنی . آیا مد گرایی . آیا از روی چشم و هم چشمی انجام داد .....

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
مثلا شاید واقعا مشکل خانوم جدی بوده و روی زیبایی اش تاثیر می گذاشته و مانعی برای ازدواج اش بوده . ام ...

نه من صرفا میخوام بدونم ماز نظر آقایون قابل درکه یا کلیشه ای فکر میکنن و برچسب عیر قابل اعتماد به خانم میزنن 

نه من صرفا میخوام بدونم ماز نظر آقایون قابل درکه یا کلیشه ای فکر میکنن و برچسب عیر قابل اعتماد به خا ...

به خدا بستگی به شرایط داره همین جوری نمی شه راحت گفت . بستگی به دلیل منطقی شما و خانواده تون داره . خود شما بهتر می تونی جواب خودت را پیدا کنی

نه باید گفت شاید بعدن طرف بفهمه اون وقت چی!

مثلا شما قبلا معتاد بوده باشید . الان هم ترک کرده باشید و تصمیم داشته باشید تا آخر عمر مواد مصرف نکنید. لزومی داره که به طرف بگی؟

اون شخص هم این حرف شما رو میخ میکنه و تا آخر عمر میزنه توی سر شما. پس اگر چیزی هست که واقعا در آینده باهاش روبه رو میشید یا مشکلی قراره ایجاد کنه اون رو باید گفت. مثلا اگر بیماری ههست باید گفته بشه. ولی اگر سلامتی کامل دارید یا قبلا بیماری داشتید رفع شده لازم نیست گفته بشه.

2740