2733
2739
عنوان

آقایون سایت لطفا جواب بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 38 پست
متوجه نشدم

درسته نچرال بهتره اما بعضی ها یه نقصی دارن که اشکال نداره عمل کنند اما بعضی ها شرمنده به کسی بر نخوره عقل شون بیشتر لازم به عمل داره به خاطر بیشتر دیده شدن و خودنمایی عمل می کنند اون ها زیبا نیست اون خانوم آرامش نداره منتقل می کنه همه اش این استرس رو به خانواده . همه می دونیم زن زایمان داره . بعضی سزارین می کنند بعضی خدای نکرده تصادف می کنند قرار نیست عشق زندگیمون برای بخیه و ترک پوستی این ها از چشممون بیفته

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
منظورم پسند نیست منظورم اینه که از خانم نمی‌ترسید ؟ ب ذهنتون نمیاد اون خانم آدم پنهان کاریه؟

خیر اگه پنهان کار بود که به اقا نمیگفت موضوعی که به نزدیک ترین هاش نگفته و من رو محرم دونسته و راز زندگیش رو گفته

بنظر من اون دختر مرحله جدیدی از اعتماد توی دلش راه داده و در هر حال باید خوشحال بود و متقابل اعتماد کرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
درسته نچرال بهتره اما بعضی ها یه نقصی دارن که اشکال نداره عمل کنند اما بعضی ها شرمنده به کسی بر نخور ...

منطورم اینه که به اون خانم اعتماد میکنیدد؟ که پنهان کاره یا اعتبار داره پیشتون ؟

نظرم منفیه از این عمل ها متنفرم

اونی که وزن زیادی کم کرده یا واقعا مشکل خاصی داره چه اشکالی  داره انجام بده 

بعصی ها واقعا نیار به ترمیم دارند .نگاه صفر و صدی نداشته باشید

منطورم اینه که به اون خانم اعتماد میکنیدد؟ که پنهان کاره یا اعتبار داره پیشتون ؟

اگر رفتار توی جامعه خوب باشه آره . 

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
2740
درسته نچرال بهتره اما بعضی ها یه نقصی دارن که اشکال نداره عمل کنند اما بعضی ها شرمنده به کسی بر نخور ...

نه مثال شما اینجا درست نیست ،ببینید ایشون قبل ازدواج بدون اجازه خانواده که باز در عجبم چطور بیمارستان بدون رضایت نامه پدر اجازه عمل پیکرتراشی رو دادند،یه عملی رو انجام دادند حالا منظور ایشون اینه طرف مقابل فکر نمیکنه من ادم پنهان کاری هستم؟

کاربری هفتم هستم ای کسانی که بیخود گزارش میزنید مدالی رو که گرفته نشون بدید!!!!!!
اگه من پسر بودم ،با عمل مشکل نداشتم ولی اینکه ممکنه پنهایی از منم یه کارایی انجام بده که به زندگی مش ...

خب ممکنه فقط همین تنها پنهان کاری زندگی ش باشه و شاید اصلا حق داشته که پنهان کرده 

اونی که وزن زیادی کم کرده یا واقعا مشکل خاصی داره چه اشکالی  داره انجام بده  بعصی ها واقع ...

اون که مشکلی نداره ولی منظورم من یه چیز دیگست 

کاربر آقا...عقده هاتون رو سر کاربر های مرد اینجا خالی نکنید با تشکر 
نه مثال شما اینجا درست نیست ،ببینید ایشون قبل ازدواج بدون اجازه خانواده که باز در عجبم چطور بیمارستا ...

بستگی به رفتارش توی جامعه داره . منظورم این که حل روابط به سر و تح نباشه . سرسنگین و خانوم باشه . 

خب ممکنه فقط همین تنها پنهان کاری زندگی ش باشه و شاید اصلا حق داشته که پنهان کرده 

ممکن هم هست فقط همین نباشه و تو زندگی مشترک هم یه حق هایی به خودش بده مثلا امروز با من اینجوری رفتار کرد پس منم حق دارم به یه آقا چت کنم یا حتی ببینمش

میشه یه صلوات پدرم را مهمان کنید🙏

این قضیه رو هم نمی خواد همون اول بی گی . آخرین جلسه ی خواستگاری بگو

2706