2733
2739
عنوان

دیشب بچه هام ۵۰۰ هزار تومن عیدی گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 2107 بازدید | 89 پست
جریان رو به مادرت بگو تا برادرت رو نصیحت کنه سر بچه کوچکتر از خودشو کلاه نزاره  و لی همسرت زیاد ...

آره برادرش بهتر هست اصلاح رفتار بشه 

وگرنه پسرش که عیدی مال خودش بوده 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بودم عصبی میشدم میگفتم خوبه پول وخانواده ی خودم دادن توبرای چی حرصی میشی فکرکن اصلاندادن😒

اسی خیلی خانومی وصبورآفرین به تو 🌹

چرامن اینجورنیستم سریع اخم میکردم ودیگه باهاش حرف نمیزدم خودش حساب کاردستش میومد

2731
والا شاید ما چون سر این چیزا حساس نیستیم عجیب بود متوجه نشدم همسر اسی هم عیدی داده مگه؟

خب لابد داده ک اینقد حساسه رو پس گرفتن😂😂😂😂

میدونید انگار موضوع پول نیست فقط ...بچه شون از اول عید رو مخ بوده 

درک میکنم،  دختر منم یه حرکت هایی تو مهمونی های عید میزنه ک من از شرم آب میشم!! واقعا آبرو نذاشته برامون بچه ۳ ساله، عیدی میگیره جلو صاحب خونه پاکت رو باز میکنه میگه ببینم بشمرم چقده😩😩😩😩😩

اصل مسئله سر پول نبود  اولا پسرم باید از ما اجازه میگرفت  دوما خودش کلی کیمدی داره و ما ...

عزیزم حس نمیکنی این قانون ها رو اگر برای بچه ۱۲ ساله میزاشتی میتونستی شاکی باشی ک چرا گوش نداده ولی اون ۸ سالشه توقع دارید عقلش برسه .به جای اینکه یادش بدید چیکار کنه و آموزش بدید دارید تنبیه میکنید و بهش یاد میدید تا پوست و خونش از شما و پدرش متنفر باشه .

ولی خب بهرحال هر کسی ی روش تربیت فرزند داره نن فقط نظرمو گفتن. موفق باشی

#انسانیت
خب لابد داده ک اینقد حساسه رو پس گرفتن😂😂😂😂 میدونید انگار موضوع پول نیست فقط ...بچه شون از اول ع ...

🤣🤣🤣🤣عزیزم

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

کار پسرتون اشتباه بود مطمئنن جوگیر شده ولی شما که بزرگترید عاقلترید چرا اینجوری رفتار کردید؟؟ ترسوندیش دیگه هیچی بهتون نمیگه بهتر نبود سر فرصت با اعصاب ارومتر منطقی باهاش حرف میزدین یا از چیزی اسباب بازی که دوسداره محرومش میکردین؟ 

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘
2738

بچه اختیار پول عیدی خودشم نداره؟عحب ادمیه شوهرت.نهایت میتونستی تو خونه بش نشون بدی که با ۵۰۰ تومن چقد کارت میتونسته بخره و اینکه بی مشورت شما این کارو کرده باعث شده چقد ضرر کنه و کارت کمتری گیرش بیاد.بعدم ادم تو این ضرر کردناس که یاد میگیره پولو چجوری درست خرج کنه

والا شاید ما چون سر این چیزا حساس نیستیم عجیب بود متوجه نشدم همسر اسی هم عیدی داده مگه؟

آره هم من عیدی دادم 

هم اونا 

همسرم خیلی دست و دل بازه اتفاقا 

عیدی مادرم نداده بود چیزی 

لطفا برای عاقبت به خیری خودم و بچه هام دعا کنید  اینجا برام مثل دفترچه خاطراته  
اون که خودم به داداشم زنگ زدم گفتم پول رو فردا میام ازت میگیرم 

ولی قبل از رفتن به شوهر ت بگو دیشب خیلی تند رفتی بچه تا صبح کابوس می دید طفلکی یه لقمه غذا خورده بود زهرش شد همش می گفتم بیدارت کنم ببرمش دکتر  ....خلاصه من صلاح می دونم که پول رو گرفتم از همون جا ببرمش مغازه هرچی دلش خواست براش بخرم تا هم یه کم آروم بشه هم یاد بگیره که ما رو پولش نظر نداریم فقط بهتره برای چیزای خوب خرج کنه 

آره هم من عیدی دادم  هم اونا  همسرم خیلی دست و دل بازه اتفاقا  عیدی مادرم نداده بو ...

خب عیدی داده باشید نباید ک بچه اونجوری تنبیه کرد 

یادش بده خودش از داییش حقش بگیره.

اگر هم دست دلباز باشه ولی این رفتارا نشون دهنده یک آدم بی منطق ندید بدیده.

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
بچه اختیار پول عیدی خودشم نداره؟عحب ادمیه شوهرت.نهایت میتونستی تو خونه بش نشون بدی که با ۵۰۰ تومن چق ...

اختیار عیدی خودشو داره 

ولی باید از ما اجازه بگیره 

اونم چیزی که ما خریدش رو ممنوع کردیم حتی از مغازه 

اصل مسئله سر پول نبود  اولا پسرم باید از ما اجازه میگرفت  دوما خودش کلی کیمدی داره و ما ...

علتش هر چی که بوده یه اثری روی روان بچه گذاشتید که تا آخر عمر یادش نمیره .... 

بخاطر ۲ زار پول...

خب عیدی داده باشید نباید ک بچه اونجوری تنبیه کرد  یادش بده خودش از داییش حقش بگیره. اگر هم ...

داداشم مدلش طوریه که پسرم نمیتونه حقشو ازش بگیره 

بار ها حق بچه مو خورده 

منم به بچه هام گفتم حق ندارن باهاش خرید و فروش کنن 

2706