2733
2739

دیشب مادرم مهمونی داده بود و چند خانواده رو دعوت کرده بود و ما رو هم دعوت کرد

وقتی مهمونا رفتن به بچه هام ۵۰۰ تومن عیدی دادن

ما هم یه ساعت بعد از رفتنشون برگشتیم خونه 

تو راه برگشت متوجه شدم پسر کوچیکم که ۹ سالشه 

کل عیدیشو داده به برادرم که ۱۱ سالشه و ازش کارت کیمدی خریده (عکس فوتبالیست ها)

در حالی که خودش کلی داره 

منم خیلی ناراحت شدم اما دعوا و داد و بیداد نکردم و گفتم که خیلی کار بدی کرده و اشتباه کرده و ...

همسرم ولی داد و بیداد کرد و گفت فردا باید برین خونه مادرت و پول رو از داداشت بگیری و کارت ها رو بهش پس بدی 

منم گفتم چشم فردا میرم پول رو ازش میگیرم 

تا اینکه اومدیم خونه 

تو حیاط شوهرم پسرمو کتک زد و اجازه نداد بیاد بیاد تو خونه 

پسرم تا ساعت دو شب تو حیاط بود 

منم رفتم بهش گفتم اجازه بده بچه بیاد تو خونه 

جور دیگه ای تنبیه ش کن 

گفت نه برادرت از پسر من سوء استفاده کرده 

گفتم به خدا هر کار تو بگی میکنم و دیگه نمیرم خونه شون و مهمونی  ترو خدا بزار بیاد خونه 

تا اجازه داد پسرم بیاد تو خونه و بخوابه

لطفا برای عاقبت به خیری خودم و بچه هام دعا کنید  اینجا برام مثل دفترچه خاطراته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یا خدا 

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  پسر گلم امیدوارم  زندگی خوبی در پیش داشته  باشی😇چشم انتظار گرفتن دست های کوچکت فرزندم عشق مامان دوستت دارم🥺بمونی برام قشنگم👈🏻🤰🏻❤ امروز۳/۲/۱ جنسیت کوچولو مامان مشخص شد قراره به امید خدا پسر دار بشم😍 
2738
فکر نمیکنی نباید اجازه بدی همسرت انقدر بی رحمانه با بچه رفتار کنه؟

دفعه اولش بود که این برخورد رو می‌کرد 

پسرم کلا خیلی اذیتمون میکنه 

از روز اول عید رو اعصابمونه

دیشبم که اینکار رو کرد 

لا اقل میتونست از من یا پدرش اجازه بگیره  

لطفا برای عاقبت به خیری خودم و بچه هام دعا کنید  اینجا برام مثل دفترچه خاطراته  

چرا اینقدر خودتو زدی به چیز ... ببخشید برده واری چرا رفتار میکنی ..از شوهرت چرا میترسی !!!خودتم دخالت کن هم برادرت هم پسرتو بشون باهاشون صحبت کنین  یه بد عنقی ام شوهرت بکنه که حساب کار دست پسرا بیاد ولی رفتار شما کاملا اشتباهه

2706