2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

سلام عزیزم ببخشید اینجا بهت پیام میدم

تو یکی از تاپیک ها گفته بودیدکه عمل بینی انجام دادید

میخواستم بدونم ورم تیغه بینیتون چقدر طول کشید تا بخوابه

من یک ماهه عمل کردم

در کل راضی ام ولی احساس میکنم تیغه بینیم پهنه یکم

چون دوس داشتم کانتور داشته باشه

من خیلی اتفاقی کامنت شمارو تو یه تاپیکی دیدم ولی تاپیک قفل بود و نتونستم ریپلای کنم 

ولی جوابم نمیدادم رو دلم میموند

عزیزم جمعیت همه ترک زبان های ایران باهم ۱۵ تا ۱۸ میلیونه . (طبق تمام منبع های معتبر داخلی و خارجی) 

اینی که میگن نصف ایران ترکه یا ایران چهل میلیون ترک داره همش یه سری اعداد و ارقام توهمی هستن که پانترکها یا همون تجزیه طلب ها میون آذری های عزیز پخش کردن

شما خودتون یه سر شماری ساده اگر یاد داشته باشید میبینید که چقدددر غیرمنطقی و خنده دار و مضحکه این حرفتون

نصف ایران ترکن یعنی پس باید همه ی استان های ایران از دم ۵۰درصدشون ترک باشن درحالی که ما ۳تا استان کاملا ترک نشین داریم شامل زنجان و اردبیل و اذربایجان شرقی که باهم ۶میلیونم نمیشن

بوشهر هرمزگان لرستان یزد کرمان خراسان جنوبی و رضوی و مازندران و کهگلویه و بویراحمد خوزستان ایلام کرمانشاه کردستان سمنان و سیستان و بلوچستان و اصفهان که اصلااا ترک ندارن 

همدان و قزوینم خود شهر فارسن اطرافشم ترک داره کرد داره لر داره و قزوین که کلی تات و الموتی هم داره

گیلان هم یه استارا ترکن که اونم بیشتریا مهاجرای اردبیلی هستن و جمعیت استارا دربرابر استان گیلان چیزی نیست 

تهران و کرج هم که رنگین کمان اقوام اصلا نمیشه گفت کی به کیه

مرکزی و قم و ایناهم ترک دارن اما نه اونجوری که بگیم نصف استان ترکن 

چون استان های مهاجر پذیری هستن از همه شهرا حضور دارن اونجا

میمونه خراسان شمالی که زیریک میلیون جمعیت داره ۶۰درصدش کرمانجن و بقیشم ترکهای خراسان و فارس و تات

چهارمحالم سرجمع ۱۰درصدش ترک نیستن (ترک های قشقایی)

و استان فارس که عشایر ترک قشقایی داره و جمعیتشون از کل استان با ۵میلیون جمعیت زیر یک میلیونه

حالا این وسط اذری های عزیز به استان های دیگه هم برای کار و زندگی مهاجرت کردن که شاید یک درصد هم نباشن تو سایر استان ها

توجه داشته باشید که من همه استان هایی که حتی ۲درصدم ترک دارن رو نام بردم

درکل گفتم اینی که میگید ایران نصفش ترکه یک اینکه توهین به شعور خودتونه چون یه سرشماری ساده یاد داشته باشید میبینید چقدر مضحکه این حرف

و دو این خودش یه نژادپرستی بزرگه

ایران ما از رنگین کمان اقوام تشکیل شده 

شما بااین حرفت داری میگی لر و کرد و فارس و شمالی و جنوبی هم ترکن و وجود ندارن!!!

تو هیچچچ منبع داخلی و خارجی معتبری جمعیت ترک زبان های ایران بیشتر از ۱۸میلیون ذکر نشده 

دقت داشته باشید من ترکهای خراسان و قشقاییاروهم حساب کردم بااینکه از اذربایجانی جدا هستن