2733
2734
عنوان

سر سفره افطار پسرم اشکمو درآورد

| مشاهده متن کامل بحث + 5958 بازدید | 138 پست

اییی جااااان دلم🥹🥰😍😍😍😍

الهی شکر ، خدا حفظش کنه برات

احسنت به این تربیت که نسبت به اطرافش بی تفاوت نیست

ان شالله عاقبت به خیر بشه

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌لطفا لایک نکنید❌ممنونم ☺️ وِل کن جهان را ، قهوه ات یخ کرد ...☕️
الهی دورش بگردم😍

قربون شما ❤

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اییی جااااان دلم🥹🥰😍😍😍😍 الهی شکر ، خدا حفظش کنه برات احسنت به این تربیت که نسبت به اطرافش بی ...

ممنونم ❤ واقعا خودش خوبه من کاری نکردم 

بچه با مسئولیتی هست و خیلی درک و شعور بالایی داره

خدا خودش مواظبش باشه چون من لایق اینهمه نیستم و واقعا قدرتش رو ندارم 😳

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
استارتر عزیزم خدا پسرتون حفظ کنه واقعا دلم براش ضعف رفت از طرف من یه ماچ محکم به سرش بکنید   &n ...

قربونت عزیزم ❤ الان خوابید گفته بیدارم کن سحری تا منم روزه بگیرم

😂😂😂 صبح کله شو ماچ میکنم

الهیییی عزیزممم خداحفظش کن گوگولیتوو😍😍😍

ممنونم عزیزم ❤

قربونت عزیزم ❤ الان خوابید گفته بیدارم کن سحری تا منم روزه بگیرم 😂😂😂 صبح کله شو ماچ میکنم

زنده باشید ،قربونش برم من میخواد روزه بگیره کوچولو،حتما پس یادتون نره  

کاربری هفتم هستم ای کسانی که بیخود گزارش میزنید مدالی رو که گرفته نشون بدید!!!!!!
2738
زنده باشید ،قربونش برم من میخواد روزه بگیره کوچولو،حتما پس یادتون نره    

🌹❤

ای جانم امی قشنگم شما مگه روزه ای ؟

نه عزیز دلم من که نمیشه بگیرم

شنبه میرم برای زایمان.

دوقلوها و پدرشون روزه هستن.

مادرم هم از شهرستان اومدن و روزه هستن.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️

@مهرجااااان    

عزیزم میشه بیای لطفا

خدا حفظش کنه برات☺ الهی همیشه شاد باشین 

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من فرمول کرم میفروشم ۳ تا فرمول دارم(بدون پماد و مواد مضر) هر کسی فرمول کرمِ سفیدکننده vip میخواد به تاپیک اخرم سربزنه(50تومنه) گرفتارم ممنون دوستان🙏💚                           پسرای عزیزم قول میدم مامان خوبی باشم براتون💙💙                     دوستان من کارای هنری انجام میدم💚بشقاب دیوارکوب 💫اینم پیج روبیکام Bano99ilya خوشحال میشم ازم حمایت کنید این لینک کانال سروشمه👇http://splus.ir/banoy_honarmand
خدا حفظش کنه برات☺ الهی همیشه شاد باشین 

ممنونم عزیزم ❤🌹

اخه امروز داشتم به این فکر میکردم ذکر بگم اما چیزی به ذهنم نرسید 

سلام دوست عزیز

الان پیامی دیدم یاد شما افتادم.

گفتم حتما رزق معنوی تون بوده.

براتون کپی میکنم.

🌺✍ از امشب دیگه شروع کنید به گفتن ذکر «یا مُقَدِّرَ الخَیْر» و «یا رازقَ الخَیر» تا شب قدر، یعنی بهترین رزق ومقدرات را از خدا طلب می‌کنیم .
یادتون نره👌
به نیت خودتون، بچه هاتون، همسرتون ، عزیزانتون، پدر و مادر و.....
تسبیح نمیخواد، همینطور که مشغول کار روزمره هستید  این ذکرو بگویید ان شاءالله همه حاجت روا باشید التماس دعای فرج. 🦋🌸💙❤️🎀

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
2706