2733
2739
عنوان

سر سفره افطار پسرم اشکمو درآورد

| مشاهده متن کامل بحث + 6011 بازدید | 138 پست
دیدم برام سفره باز کرده نمک و آب و تسبیحم رو گذاشته  برام قرمه سبزی کشیده با برنج  چشمام ...

خداحفظش کنه واست 

خانم های مهربونم لطفا لطفااا به نیت حاجت روایی برای رسیدن به عشقم یکی یه صلوات بفرستید...

انشالله هرکسی واسم دعا کرد خداصدبرابرشو به دل مهربونتون برگردونه..

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عروس می خوای؟😂

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
خداحفظش کنه واست  خانم های مهربونم لطفا لطفااا به نیت حاجت روایی برای رسیدن به عشقم یکی یه صلو ...

ممنون عزیزم

ان شاءالله حاجت روا بشی برات صلوات فرستادم ❤🌹

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2731
عروس می خوای؟😂

آدرس بدین خدمت برسیم 😄😄😄😆😆

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
آدرس بدین خدمت برسیم 😄😄😄😆😆

وای چه مادر شوهری

عاشق خودت شدم رفت😂🥺

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
وای چه مادر شوهری عاشق خودت شدم رفت😂🥺

عزیزمییی 😍😍😍

2740
عزیزمییی 😍😍😍

🫂❤️

نه عزیز دلم من که نمیشه بگیرم شنبه میرم برای زایمان. دوقلوها و پدرشون روزه هستن. مادرم هم از شهرس ...

انشالله به سلامتی 

❤️😍✨ دعا میکنم صحیح و سالم دختر کوچولو رو بغل کنی ❤️

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
انشالله به سلامتی  ❤️😍✨ دعا میکنم صحیح و سالم دختر کوچولو رو بغل کنی ❤️

قربون دل مهربونت عزیزم❤️

خیلی ممنونم😘

الهی خیر دنیا و آخرت پیش روی خودت و عزیزانت باشه💞

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
قربون دل مهربونت عزیزم❤️ خیلی ممنونم😘 الهی خیر دنیا و آخرت پیش روی خودت و عزیزانت باشه💞

ممنونم 

اسمشو چی میذاری ؟ 😍

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
ممنونم  اسمشو چی میذاری ؟ 😍

باورت میشه هنوز قطعی نیست؟🤦‍♀️اسمی که به دوقلوهام بیاد به دلم ننشسته😢

دیگه به باباشون گفتم هرچی دوست داشتی خودت برو بذار

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
باورت میشه هنوز قطعی نیست؟🤦‍♀️اسمی که به دوقلوهام بیاد به دلم ننشسته😢 دیگه به باباشون گفتم هرچی د ...

به به سلیقه مردا هم که عالیه 😂❤️

قبول باشه

ممنونم عزیزم ❤

2706