2752
2734
عنوان

اگه با دوتا بچه از شوهرم جدا بشم و بچه‌ها رو هم پیش شوهرم بزارم....

| مشاهده متن کامل بحث + 12103 بازدید | 208 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره میگن بد بود با یه همچین پدری میخوای تنهاسون بذاری فقط به خاطر زندگی خودت زندگی دو نفر دیگه رو خراب نکن .به فکر چاره باش .حتما راهی داری . برو سر کار هر کاری تا خساست اونو جبران کنی وکمترم مادرشوهر تو ببینی 

گناه دارن. ناراحت نمیشی زیر دست نامادری بزرگ بشن؟ اصلا کاری به حرفشون که بگن بدی یا خوبی نداشته باش، اینکه پاره تنت رو رها کنی فکر میکنی میتونی تحمل کنی؟ گناه دارن ، زندگی خودتو باختی اونم بخاطر انتخاب اشتباه خودت، نزار بچه هات ببازن اونم بدون هیچ گناه و تقصیری

دختری از سادات هستم، بر دشمن مرتضی علی لعنت، ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم، خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

اگر نامادری بیاد بالاسرشون چی؟ 

بعدم فکر کردی اونا اجازه میدن بچه هات رو هفته ایی چند بار ببینی؟! 

خیلی رویایی فکر نکن 

اگر واقعا کم اوردی صبر کن دختر کوچیکت هم ۹ سالش بشه تو این مدت کار پیدا کن برا خودت یه پس انداز داشته باشی خونه بگیری و با بچه هات زندگی کنی 

دوتا دختر بچه رو با به پدر بی ادب و خسییس رها نکن

2706