2737
2734
عنوان

اولین کار یواشکی که از خانوادتون کردین یادتونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 866 بازدید | 48 پست
منم کلاس سوم بودم. یادمه مامانم اومده بود که درباره درسم بپرسه یدفعه همون همکلاسیم منو لو داد. گفت ...

چی گفت مادرت ...‌‌اگه سر راهت بووده مشکلی نداره که 

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
منم کلاس سوم بودم. یادمه مامانم اومده بود که درباره درسم بپرسه یدفعه همون همکلاسیم منو لو داد. گفت ...

اسمتون سلوی هست؟؟؟؟معنیش چیه

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یبار امتحان ریاضی داشتیم من ۸اوردبرگه هامونو دادگفت ببرید مادراتون امضا کنه بیارید

با خودکار قرمز امضا کردبود ونمرم نوشت بود

منم یه ۱کنار اون‌۸کزاشتم بشه ۱۸امضا ازمادرم گرفتم اوردم هواسم نشد اون ۱رو پاک کنم وای بردنم دفتر اینقد دعوام کردن بیخود بی جهت اخه یکی نیست بگه چرا بیخودی اینجور میکنید

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
چی گفت مادرت ...‌‌اگه سر راهت بووده مشکلی نداره که 

چرا مشکل بود.

بدون اجازه و قایمکی.

خونه مردم.

اونم مامان من که چقدر مبادی آداب بود وای خدا.

میگفت تو چیزی کم گذاشتن برات؟که میری تو خونه مردم؟ما خودمون مگه نمیرسونیم تورو اونم دم در مدرسه؟مگه با خواهرات بازی نمیکنی؟مگه من همیشه نگفتم هرچی میشه به من بگو؟دلیلتو بگو میخوام بدونم....چرا میرفتی چرا هیچی به من نگفتی.اگر بهم گفته بودی میگفتم اشکال نداره.ازم اجازه میگرفتی بعد.

نگفتی تو راه بدزدنت.یکی ببره تورو.

گفت منو له کردی جلوی اونهمه آدم.

من نمیدونستم بچم کجامیره و میاد.چرا نباید میدونستم؟بچه ۹ ساله من چرا باید کار پنهونی بکنه؟

مامان من کلا هروقت کار اشتباه میکردیم با زبونش و حرفاش چنان تنبیهمون میکرد که تا ابد یادمون بمونه.

خودشم های های اشک میریخت منم همراهش.اخرشم بغلم کرد ولی تا چند روز قهر بود...

2731
2738
سلام سلوی جانم، خوبی عزیزم ، بهتری؟، بچت چطوره؟ بهتر شده؟

سلام لیلای قشنم.

نه هنوز تب داره و منم دیگه به هیچی غیر این جوجه فکر نمیکنم....حتی خودم...

به درک که خیلی چیزا حل نمیشه.مهم نیست دیگه

من ۵ سال دوست پسر داشتم و اونا نفهمیدن😂

تازه همسرم وقتی اومد خواستگاری گفتیم از طریق خواهرش اشنا شدیم

خواهرشوهرم دوست دانشگاهم بود

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام لیلای قشنم. نه هنوز تب داره و منم دیگه به هیچی غیر این جوجه فکر نمیکنم....حتی خودم... به درک ...

اخی عزیزم، تب بچه مادرو داغون میکنه، دکتر بردمش چی گفت؟ عفونت گلو اگه داره حتما باید چرک خشک کن بخوره، دو تا پسرام درگیر بودن تازگیا با چرک خشک کن خوب شدن

سلام لیلای قشنم. نه هنوز تب داره و منم دیگه به هیچی غیر این جوجه فکر نمیکنم....حتی خودم... به درک ...

سلوی نوبت عملت مشخص نشد؟ من چیکار کنم ایقد دلم میخواد بیام پیشت، کاش پای اومدن داشتم، دلم میخواد پیشت باشم ، حوصلمو که داری؟

اخی عزیزم، تب بچه مادرو داغون میکنه، دکتر بردمش چی گفت؟ عفونت گلو اگه داره حتما باید چرک خشک کن بخور ...

نمیفهمم میگم شاید برا دندونشه ولی سرفه هاش چرک داره انگار...

میبرمش دکتر به زودی

سلوی نوبت عملت مشخص نشد؟ من چیکار کنم ایقد دلم میخواد بیام پیشت، کاش پای اومدن داشتم، دلم میخواد پیش ...

آخر فروردین دکترم قراره بیاد برم ببینم چی میگه...

از بس خوبی بخدا...

خوبی هاتو خدا نگهداره

رل زدم که همچین یواشکی نبود بعدا در جریان قرارشون دادیم 

روزای سختی بود 🥴😂

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم 
2706