2733
2734
عنوان

شما همتون خوبین فقط من خرابم

106 بازدید | 10 پست

در مورد تاپیک قبلیم که بعضی از عقده ای ها گزارش زدن.

من بچه نیستم و نزدیک ۳۰ سالمه یه نامزدی ناموفق داشتم و با افتخار تونستم خودمو از دست یه مرد عیاش(نامزد سابقم)گه عقد بودیم و رسما شوهرم بود سالم نجات بدم و دخترگیم سرجاشه، من نه کافرم نه چیزی

من نمازام همه سروقته، دعا و قران هررروزم سرجاشه، مثل بعضیا هم دنبال رابطه با هر کسی یا دنبال شوهرای مردم نیستم.

به تاپیک زدم که میخوام برم خونه پارتنرنم ناهار بخوریم(تو شهر ما غریبه و تنها میمونه و مامانمم از دوستیمون خبر داره)چون ماه رمضونه جایی باز نیس خواستم غذا درست کنم بریم باهم بخوریم که همه اومدن برام مریم مقدس شدن

واقعا چجوریه از خدا نمیترسین و راحت قضاوت میکنین

خوب برو چرا دیگه تاپیکشو میزنی

مشخصه جایی مثل اینجا دیگه سایت عمومیه

عقاید فرق داره و

نظرات

توقع داشتی بگن ایولا بهترین کار رو 

میکنی

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

هچ کس فضول نیست بنظر من ادم نماز روزه نگیرع انسانیت داشته باشه ادم باشع 

ب کسیم ربطی ندارع ک فضولی کنه کی میگیرع یا ن

من کسایی میشناسم ک با هزارنفر بودن و خودم عکسشو دیدم حالا برا من روزع میگیرع و مگ چرا شما نمیگیرین و فلان انگار باید کل زندگیمونو بگیمو گوه خور ماعن 

والا هرچ هستم مث بضیا خراب نیستم فقط نمتونم روزع بگیرم 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
هچ کس فضول نیست بنظر من ادم نماز روزه نگیرع انسانیت داشته باشه ادم باشع  ب کسیم ربطی ندارع ک ف ...

حالا چرا دعوا داری؟😄

الان باید تشکر کنم ازت؟

مرسی که دین نداری ولی خرابم نیستی

2740

خب برو تاپیک زدن نداره

کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمن نیست، انسان دیگریست با دیدگاه دیگر، فقط همین…اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام، به همین سادگی!مشکل ما افکار بسته است..!“بلندپروازباش🕊  آسمان‌به‌کسی‌تعلق‌ندارد🌱”
حالا چرا دعوا داری؟😄 الان باید تشکر کنم ازت؟ مرسی که دین نداری ولی خرابم نیستی

افکار بقیع برام مهم نیس چون هرکس زندگی خودشو دارع و نمتونه جار بزنه ک‌چرا نمتونه بگیرع و ب کسیم ربطی نداارع

توعم با این اخلاقت لابد حقت بودع ک بهت پریدن گلم🥰

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
افکار بقیع برام مهم نیس چون هرکس زندگی خودشو دارع و نمتونه جار بزنه ک‌چرا نمتونه بگیرع و ب کسیم ربطی ...

شاید عزیزم. خدارو چه دیدی شایدم خدا گذشته منو تبدیل به آینده ی تو کرد😘چون اخلاق توام دست کمی از من نداره تازه تو زبونتم درازه و دین و ایمانم نداری و راحت دل میشکنی، حالا تو چند امتیاز از من جلوتری که طلاقت بدن😄