2737
2739

خیلی جاها،همیشه

همیشه بوده و حسش کردم

و الان

میخوام خودشو بیشتر بهم نشون بده و معجزه کنه برام

سلامتی کامل پسرم فرزاد رو بهم بده

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هیچ وقت فکر نکردم که‌خدایی نیست 

همیشه میدونستم هست 

بهش هم اعتماد کردم و واقعا بهترین ها برام رقم خورده 

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
2740
هیچ وقت فکر نکردم که‌خدایی نیست  همیشه میدونستم هست  بهش هم اعتماد کردم و واقعا بهترین ه ...

میدونیم هست ولی یه جاهایی عجیب خودشو بهمون نشون میده حالا با روا کردن حاجاتمون و دعاهامون یا حتی نفرین هامون..  اون لحظه ها خیلی قشنگ و عجیبه

وقتی دکترا گفتن هیچ وقت بچه سالم به دنیا نمیاری باید رحم اجاره ای بگیری آمدم خدا رو از ته دل صدا کردم خواب دیدم دخترم کنار دیوار ایستاده حدود هفت سالش بود تو خواب

الان دخترم بزرگ شده اندام وقیافش مثل همون خوابی که دیدم شدیعنی من قیافه دخترم رو قبل از به دنیا آمدنش کامل تو خواب دیدم خدا خیلی مهربونه فقط باید ازش از صمیم قلب خواستمون رو بخواهیم

میدونیم هست ولی یه جاهایی عجیب خودشو بهمون نشون میده حالا با روا کردن حاجاتمون و دعاهامون یا حتی نفر ...

اره یه بار یه جور باحالی خودشو قه من نشون داد هنوز که هنوز ذوق میکنم 

من دو تا سقط داشتم 

این بارداریم بلافاصله بعد از سقطم بود 

نمیخواستم باردار بشم چون میترسیدم این یکی هم مثل قبلی ها بشه 

وقتی توی سرویس بهداشتی بی بی چک مثبتم رو دیدم گریه ام گرفت و گفتم خدایا چراااااا باردار شدم من دیگه نمیخوام سقط داشته باشم 

همون لحظه یه صدای بلندی از توی هال اومد 

پریدم بیرون دیدم دسته ی جارو برقی با فاصله پنج سانتی از صورت دخترم افتاده کنارش 

فقط پنج سانت دیگه لازم بود تا بیوفته روی دخترم 

همونجا مطمئن شدم که این یکی فرق داره و خدا خواست بهم نشون بده که خودش نگه دار ماست 

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
وقتی دکترا گفتن هیچ وقت بچه سالم به دنیا نمیاری باید رحم اجاره ای بگیری آمدم خدا رو از ته دل صدا کرد ...

منم یکی از معجزه های زندگیم به دنیا اومدن پسرم بود.  وقتی بعد از دوبار آی یو آی و دو بار آی وی اف ناموفق طبیعی باردار شدم و متاسفانه تو هفته دوازده قلبش ایستاد و مجبور به سقط شدم.  یک روز تو حموم زیر دوش انقدر گریه کردم و خدا رو صدا کردم فکر کردم شانسم تو بارداری همون یبار بود لطف خدا همون یبار بود که نموند.  در کمال ناباوری همون ماه دوباره طبیعی باردار شدم

منم یکی از معجزه های زندگیم به دنیا اومدن پسرم بود.  وقتی بعد از دوبار آی یو آی و دو بار آی وی ...

عزیزم شکر

من همون تایم خیلی حرف از بقیه شنیدم و همیشه خواستم از خدا اینه هیچ کس رو از لذت مادر شدن محروم نکنه به لطف خودش