2737
2739
عنوان

زن داییم پارسال خیلی بهم توهین کرد الان باباش مرده ...

| مشاهده متن کامل بحث + 787 بازدید | 39 پست
برو مسجد. ادم کلا نباید بکه چاق شدی،پیر سدی،خسته میزنی،قیافت شکسته شده....

من تاحالا برای یک تار مو به شوهر نگفتم سفید شدن یعد هروقت خواهراش برادرش مادرش میبیننش  سریع وای همه سفید شدن و....خیلی ناراحت میشه حساس .اونام از منظور نمیگن دلسوزی میکنن  مثلا ولی واقعا ناراحت میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره واقعا بی ادبه منم واسه همین جوابشو ندادم

اصلا نباید بهش اجازه میدادید چنین حرفایی برنه باید جوابشو میدادی هرچقدرم مادربزرگت بد باشه هیچ وقت نباید جرات کنه پیش نوه و بچه هاش بهش توهین کنه 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2728
اصلا نباید بهش اجازه میدادید چنین حرفایی برنه باید جوابشو میدادی هرچقدرم مادربزرگت بد باشه هیچ وقت ن ...

والا بار اولشم نبود.  چندبار خونه من اومد پشت داییمو مادربزرگم چرت و پرت میگفت منم چون میدیدم بچه کوچیک داره شیرش میده چیزی بهش نمیگفتم.   این مسئله چاق شدنشم خودش همیشه میگفت.  همش میگفت وای من بعد زایمانم خیلی چاق شدم و فلان.   منم دفعه اخری که دیدمش چاق تر از همیشه بود. یهو از دهنم پرید

2740

شما آیینه نیستین هرکس میدونه چاقه یا لاغره نیاز نیس اطلاعات بدین بهش😕

تواگ میتونستی این همه امضارو بخونی الان دکترا داشتی پس زحمت نکش نخون شما کراشاتون  گلزار و پارسا پیروز فره من کراشم کراش ماشینیه قبلنا اکس اسم قرص توهم زا بود الان شده یار سابق اوه مای پیغمبر عسک بده😑بزبز😑 زود بز🙁چرا نمیبزی؟من ب نی نی سایت ایمان اوردم چون تو ی تاپیکی ک ترکیده بود هنوز لایکم میکردن 😐منیش پیول نت دامه وگرد منیش قصه بکین😒 هایده کو پری خانم توام ملکت بکم  عشقم وناو ای دنیای گورا خورشت خلاله بغیر استارتر و ۸۰۰ گله کاربر تر دی کسی ریپلای نکه ی حوصله نیرم بجز نی نی یار کسی تر تعلیقم نکه ی و پلیس فتا شکایت کم ن گیانم شیت نیم اری کورد کرماشانم نازار ۷ طایفه اینه بدان بچه ننه پرونده ی مه هم وزن تونه مه زندگیم رفته به باد بچه ننه دارم برات وقتی ابرو برمیداری نازتر میشی از قناری ایطو نرو توچشممان خندم میگیره آسمان هاااا یادم چی راسی لایکم بکن فره خوشم تی وقول عزیز ویسی اگر چیسه لیم مینا گیان باو خاموشم که 😔خو دی بسدانه بچنه مال خودان تادرودی دیگر بدرود هم هاتم تاپیکتم گزارش بکت بیلا بشیوم رفیق فره توامت و کاربریلی ک هرلوا گزارش دن توصیه درم ی جعبه شیرینی بسنن گرد خویان آشتی بکن ارا الکی فحش دید خوشته خود تی؟ خود گردیدسه بغل؟کمیگ  آرام چده مه و ناو عمرم اقره ک امضا نیوسام قصه نکردمه دسد درد نکه ی ک خونیده ی دوسد درم😘🤣