2733
2734
عنوان

زن داییم پارسال خیلی بهم توهین کرد الان باباش مرده ...

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو مسجد،خدا بیامرزتش

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2728

تاپیکتو دیدم خیلی بی ادبه با خودت مشکل داشت به خودت حرف میزد و توهین میکرد و جواب حرفتو میداد نه که این همه توهین به مادربزرگت میکرد من جای خانوادت بودم توفم نمیکردم تو صورتش 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

یاد اون جمله  افتادم که می گفت بچه ها شوخی شوخی به گنجشکها سنگ می زنند…. و گنجشکها جدی جدی می میرند.

اتفاق بدی بینتون افتاده و برای هر دوتون تجربه شده. موقع فوت پدر و مادر جای تلافی این چیزها نیست. 

به نظرم پیام شخصی با وجود اینکه یه جورایی با هم قهر بودید یه مقدار زیادی هست. بری مسجد و رسمی تسلیت بگی بهتر هست. ولی اگر نمی تونی بری یه پیام بفرست. 

2740

کار شما خیلی زشت بوده 

چاق شدی و لاغر شدی برای خواهر و برادر و رفیق به کار میره که اونم اشتباهه بازم 

منظور از اینه که نسبت نزدیکی ندارین که نظری بخوای بدی 

که در هر صورت نسبت نردیک هم باشه به ما مربوط نیست ولی برو حتما مسجد 

برو مجد تا میتونی بخور 

این دیگه چ سمی بود😂😂

آهای تو...آره دقیقا با خودتم، از خدا می‌خوام که به عشق حسین(ع) دچارت کنه🙃🤍🦋    •|•       ما چون ز دری پای کشیدیم،کشیدیم...امید ز هرکس که بریدیم،بریدیم...دل نیست کبوتر که چو برخاست،نشیند...از گوشه بامی که پریدیم،پریدیم... خلاصه‌که‌اینجوریاست🤍🙂🦋

برو مسجد یک تسلیت ساده بگو و بیا

من یبار به شوخی به پسر دختر عموم گفتم چقدر تپل شدی 

باور کن منظور نداشتم

بعدم بچه کوچک بود 

نمیدونی دختر عموم چه قیامتی کرد

از بس عقده ای و کینه ایه

کلا باهاش رفت و امد ندارم

بستگی به خودت داره ادامه بدی یا نه

نرو حالش بده سرتو خالی میکنه 

یادمه اولین باری که نگاهم به نگاهت گره خورد فهمیدم تلخی فقط فنجون قهوه کافه ی شهر نیست... یه نوع تلخیم هست که خیلی شیرینه مثل چشمای تو که با تلخی نگاهم میکرد.    -پناه
برو مسجد بهش تسلیت بگو وقت رفتن بگو وای زن دایی هنوزم چاقی 

این خیلی خوب بود😂😂😂

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2706