2733
2734

نمی‌دونم 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خمیر زنجبیل موی زائد رو ریشه کن میکنه ، یکی تو نی نی سایت گفت من روی یه تیکه از پام امتحان کردم دیگه درنیومده ولی حوصله ادامه ندارم وقت گیره و کثیف کاری زیاد داره

البته گفت که برای هر ادمی تعداد دفعات استفاده و اثر متفاوته

مو باید از ته دربیاد اول ، من با موچین کندم چون داشتم امتحان می کردم بعد پودر زنجبیل رو همون موقع با اب قاطی میکنین سریع میمالین بیست دقیقه نیم ساعت بمونه ، میسوزونه قرمز میشه اگه بیش از حد واکنش داد باید سریع بشورین

عجب 
2740
خمیر زنجبیل موی زائد رو ریشه کن میکنه ، یکی تو نی نی سایت گفت من روی یه تیکه از پام امتحان کردم دیگه ...

وای نشنیده بودم واقعا 

یعنی بعد اپلاسیون بزنی 

میسوزنه پوستو میبره که🤣

مثل پای باباپنجعلی