2752
2734
عنوان

برادرشوهر نفهمم سر سفره افطار چی گفت 🤢🤮

| مشاهده متن کامل بحث + 3359 بازدید | 104 پست

چه ربطی ب زنش داره طلب کار میشی هی این لال اون لال شما ک لال نبودی خودت حقش رو میزاشت کف دستش

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
دعوا میشد 

خب پس زنش جواب میداد دعوا میشد ؟!! یا باید خودت دفاع میکردی یا تو هم با همه لال ها خودتو بزن ب اون راه و طلب کار نباش 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

سعی کنحرف بقیه رو. نکنی  اعصاب خرابی برا خودت میگم

من برادرشوهرم تو جمع گفت لباست کوتاهه منم تو جمع گفتم دخترتو نگاه کن شلوارش کوتاهه یا زنت 20سال ازمن بزرگتره میخوای مثل زنت لباس بپوشم دیگ هیچی نگفت اینارو گفتم باخنده 

تایپیک مانکن های زیبا😍😍❤عضوگروه قرمز❤تاریخ شروع    قد۱۶۹  وزن شروع۹۲ 🥲  هدف اول ۸۵  هدف دوم۸۰   هدف سوم ۷۵  ‌‌‌ هدف چهارم۷۰
سر زنشت میکنم شاید به خودت بیاییی باید تو هم عین برادر شوهرت با شوخی زهرتو میریختی میخندیدی میگفتی ...

سلام راستش من به خاطر حرف اون روزم پشیمونم بی احترامی کردم میدونم نباید اون حرف زشتو میزدم امیدوارم منو ببخشی تاپیکتو خوندم خیلی پشیمون شدم🌹

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.بعضی وقت ها باید ناراحت شوی. باید دست از سنگ بودن برداری. نشان بده که برایت مهم است که تو هم ناراحت میشوی از رفتار هایشان از حرف هایشان از قضاوت های ناحقشان عمری از احساساتت گفتی و خندیدند دروغ میگفتند در حالی که تو حقیقت را میدانستی بگذار بفهمند ساده نیستی نگذار مهربانیت دیگران را بد عادت کندتا هرطور دلشان خواست با تو رفتار کنندمهربان باش ولی ساده نه !ببخش اما فراموش نه !به خودت حق بده گاهی ناراحت شوی تو قبل از آنکه هرچیزی باشی انسانی...
چقد بده شوهر  پشت آدم نباش همه بدختی زنا از اینجا شروع میشه

اول خانواده ، بعد شوهر .

منم از بچگی بعدم نوجوونی هرکی هرچی میگفت جواب نمی‌دادم از بس مامانم میگفت زشته جواب نده ،حالا میگن دختره هاره ،بزرگتر کوچکتر حالیش نیست .خلاصه که کوچیک و بزرگ هر چی میخواستن میگفتن منم لال .بزرگتر که شدم دیدم نمیشه باید از خودم دفاع کنم چند بار جواب دادم و مامانم جلو جمع ضایعم کرد ولی کوتاه نیومدم بازم هرکی پا از حدش فراتر می‌ذاشت جوابشو مودبانه میدادم اما باور کن هنوزم که به این سن رسیدم وقتی با کسی بحث میکنم بعضی وقتا استرس میگیرم نکنه کسی ضایعم کنه یا شوک میشم نمیتونم چیزی بگم.

اثر رفتارهایی که در کودکی باهامون میشه تا بزرگسالی و گاهی تا همیشه باهامون می مونه

ميخاستي بگي من اينو با سبزي توي فريزر مادرت پختم شما در اصل به مادرت توهين ميكني علف چيه آقا حرمت سفره رو نگه دار و خونه خودتون براي زنت خودتو لوس كن . همه مثل شما همه چيزو جار نميزنن .

ترشیش کم بود . و اونم چون ی بار من مزه ترش پختم گفتم اینبار خودشون اضافه کنند سر سفره

من جات بودم میخندیدم میگفتم مگه خورش علف این مزه ایه چه جالب!!!! 

بعدم با خنده میگفتم واقعا آشپزی خانومت انقد عالیه نمیدونستم اومدیم خونتون خانومت درست کنه یاد بگیرم ازش  😁

اصلا نشون نمیدادم ناراحت شدم دفعه بعدم دعوتشون میکردم دقیقا همینجوری درست میکردم😁

دعوا میشد 

بی عرضگیتو هی توجیه نکن 

اصلا باورم نمیشه ساکت بودی حتما جواب دادی 

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی اخلاق خوبی ک دارم اینه بحث ک بکنم ریپلای نمیخونم دیگه🤣😘🖐
سلام راستش من به خاطر حرف اون روزم پشیمونم بی احترامی کردم میدونم نباید اون حرف زشتو میزدم امیدوارم ...

فدای سرت قشنگم اشکالی نداره اگه منم چیزی گفتم ناراحت شدی ببخشید ❤️

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....
فدای سرت قشنگم اشکالی نداره اگه منم چیزی گفتم ناراحت شدی ببخشید ❤️

من چون باردارم هورمونام بهم میریزه اون موقع عصبی بودم واقعا متاسفم که باعث شدم خاطرات بدتو به خاطر بیاری😔

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.بعضی وقت ها باید ناراحت شوی. باید دست از سنگ بودن برداری. نشان بده که برایت مهم است که تو هم ناراحت میشوی از رفتار هایشان از حرف هایشان از قضاوت های ناحقشان عمری از احساساتت گفتی و خندیدند دروغ میگفتند در حالی که تو حقیقت را میدانستی بگذار بفهمند ساده نیستی نگذار مهربانیت دیگران را بد عادت کندتا هرطور دلشان خواست با تو رفتار کنندمهربان باش ولی ساده نه !ببخش اما فراموش نه !به خودت حق بده گاهی ناراحت شوی تو قبل از آنکه هرچیزی باشی انسانی...
من چون باردارم هورمونام بهم میریزه اون موقع عصبی بودم واقعا متاسفم که باعث شدم خاطرات بدتو به خاطر ب ...

اشکالی نداره منم حرفام خوب نبود معذرت میخوام ازت🥲❤️

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....