2733
2734
عنوان

برادرشوهر نفهمم سر سفره افطار چی گفت 🤢🤮

| مشاهده متن کامل بحث + 3359 بازدید | 104 پست

برادر شوهرم با خانمش مهمون بودن غذام بی نمک شده بود برداشت گف فلانی دست پخت زنت یکم بی نمکه منم گفتم شوهرم پخته سع نفری به دست پخت من میخندیدم😂😂😂😂😂😂

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.بعضی وقت ها باید ناراحت شوی. باید دست از سنگ بودن برداری. نشان بده که برایت مهم است که تو هم ناراحت میشوی از رفتار هایشان از حرف هایشان از قضاوت های ناحقشان عمری از احساساتت گفتی و خندیدند دروغ میگفتند در حالی که تو حقیقت را میدانستی بگذار بفهمند ساده نیستی نگذار مهربانیت دیگران را بد عادت کندتا هرطور دلشان خواست با تو رفتار کنندمهربان باش ولی ساده نه !ببخش اما فراموش نه !به خودت حق بده گاهی ناراحت شوی تو قبل از آنکه هرچیزی باشی انسانی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شماهم با احترام باید اول یکم‌نگاش میکردید و بعد میگفتید منظورتون چیه با جدیت تمام و بعد اگر به خودش اومد که هیچ اگر نه میگفتید فکر نکنم اجازه ی شوخی رو بهتون داده بودم که بخواید اینجور شوخی کنید با من و بعد میگفتید دیگه حق ندارید با من اینطور صحبت کنید

تازه وارد نیستم‌ کاربری قبلیم تعلیق شد  
نمیشد میترسیدم‌شوهرم هوای اونا رو بگیره بیشتر آبروم بره وای سرم داره میترکه 

چقد بده شوهر  پشت آدم نباش

همه بدختی زنا از اینجا شروع میشه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
تو دیگه سرزنشم‌نکن

سر زنشت میکنم شاید به خودت بیاییی

باید تو هم عین برادر شوهرت با شوخی زهرتو میریختی میخندیدی میگفتی اره علفه غذای مورد علاقتون

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....

زنش کار خوبی کرد لال شد اگه به نفع تو حرف میزد پس شوهرش چی اگه به نفع شوهرش حرف میزد که دیگه هیچی 

شما خودت چرا چیزی نگفتی خودت زبون نداشتی حتما باید یکی ازونا پشتت در میومد؟

کاربری دست دو نفر

تو این داستانی ک تو گفتی همه لال بودن حز برادر شوعرت 

خودت از همه لال تر دوکلام جواب ندادی توقع داری جاریت بیاد وسط از حق تو دفاع کنه😐

همه بیشعورو نفهمن حتما جز شما؟؟؟؟

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂

دیوار کوتاه تر از جاریت پیدا نکردی؟

چی بگه؟!جلوی جمع بخاطر جاریش با شوهرش دعوا کنه!مطمئن باش حتی اگه واقعا باشخصیتم باشه و از حرف شوهرش ناراحت شده باشه داخل خونه خودشون باهاش دعوا میکنه نه جلوی جمع.

بعد از برادرشوهرت، شوهرت مقصر هست.اون باید جلوی برادرش دفاع میکرد از زنش

با شوهرت قاطعانه و محکم صحبت کن و بهش یاد بده داخل جمع از زنش دفاع کنه

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂