2737
2734
عنوان

برادرشوهر نفهمم سر سفره افطار چی گفت 🤢🤮

| مشاهده متن کامل بحث + 3287 بازدید | 104 پست

من جای تو میبودم غذا رو از جلوش بر میداشتم به جاریتم میگفتم مثلا زهرا جان پاشو برای شوهرت غذای خوشمزه درست کن 

ما خودمون غذا های بدمزه امونو میخوریم

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈
من چی بگم ؟ دعوا بشه؟ جاریم باید ب شوهرش میگفت . انگار خوشحال شد 

تو میگفتی دعوا نمیشد 

شوهرت میگفت دعوا میشد 

چه انتظاری داری جاری بیاد شوهرش رو خراب کنه از تو دفاع کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت میگفتی باب سلیقه آت نیست نخور اصراری نیست 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2742

بگو هرکی غدذای مورد علاقه خودشو میبینه ما که قورمه میبینیم 

بر چهره دلربای مهدی صلوات 💚💚💚   💚💚💚                اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم .                            اللهم عجل الولیک الفرج  به حق مادر پهلو شکسته 💔
2740

چقدر زندگیو سخت میکنین توام باخنده جواب دندون شکن میدادی 

تایپیک مانکن های زیبا😍😍❤عضوگروه قرمز❤تاریخ شروع    قد۱۶۹  وزن شروع۹۲ 🥲  هدف اول ۸۵  هدف دوم۸۰   هدف سوم ۷۵  ‌‌‌ هدف چهارم۷۰
2706