2737
2734

عکس و فیلم ضایع از خودش داده بود 

بیایین بگین چی شد 

دیروز همش داشتم غصشو میخوردم

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بابا یه خانم که به نظر خیلی ساده میومد دیروز تاپیک زد که برای یه پزشک خانم تو تلگرام عکس از همه جای بدنش فرستاده 

اونم به شکل فجیع با صورتش

یارو به اسم دکتر هر چی گفته بود این انجام داده بود ..... تا گفته بود برو با برادرت ..... دیگه اینجا دوست باهوش ما متوجه شده بود طرف دکتر نیست ... یارو گفته بود پخش میکنم عکس و فیلماتو

میگفت گروه داشتن . دوستم معرفی کرده 

دوستم میگه خودمم براش فرستادم 

فکر کنم دوستشم فیک بوده مجازی دوست شده بوده باهاش 

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند
2740

کاش بیاد یه خبر از خودش بده 

من چرا انقدر نگران آبروشم

وای چه امضای قشنگی دارید  فقط اومدم همینو بگم  عالی بود عالی

ممنونم عزیزم

2706