2733
2734
عنوان

در مورد نازایی

262 بازدید | 26 پست

همون طور که من تجربه های نازایی می خوندم امیدوار می شدم منم اومدم تجربه بارداری ام بگم شایدتو سرچ های کسی بالا اومد وامیدوار شد

شادی صدام کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

لایک لطفا

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

مهمترین شرط بارداری بی خیالی 

منم می گفتم مگه میشه بهش فکر نکرد مهمترین مسئله زندگیم 

اصلا مگه میشه وقتی تو پروسه درمانی بهش فکر نکنی تضاد سختیه واقعا

شادی صدام کنید
2740

بعد از کلی دوا درمون اخر یه روز به شوهرم گفتم من بچه نمی خوام دست از سرم بردار.

سرم با یه هنری گرم کردم.مهمونی می رفتم بر عکس اینکه می گفتن برای بارداری باید لاغر شد من انقدر حالم خوب بود که چاق شدم.

شادی صدام کنید
هی می گفتن فکر نکن به بچه هی می گفتن میشه خدا بهت میده هی  می گفتن استرس نمی ذاره نتیجه بگیری و ...

وااای منم وقتی بهم میگفتن باید بیخیال باشی دلم میخواست بزنم دهنشون رو پر خون کنم بگم مگه میشه بیخیال بشی؟

آخرش فهمیدم راست میگفتن

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻

یه سال تمام کار کردم فعالیت هنری داشتم بیرون می رفتم حتی اسید فولیک ام نمی خوردم.چچبعد از یکسال درمان از نو شروع کردم ای وی اف مثبت شد 

توقع داشتید بگم طبیعی باردار شدم نه چون اصلا طبیعی اقدام نکردیم 

شادی صدام کنید
وااای منم وقتی بهم میگفتن باید بیخیال باشی دلم میخواست بزنم دهنشون رو پر خون کنم بگم مگه میشه بیخیال ...

توروخدا بگو چطوری بیخیال شدی یعنی اصلا بهش فک نکردی؟

یانزدیک پریودت شد اصلا به تلاطم نیوفتادی که نکنه حامله ام ودنبال نشونه باشی؟

به زودی منم بایه بی بی چک مثبت میام ومیگم مامان شدم😍😍ای خدا دلمو نشکن🙏

هر نوع درمانی که داشته باشید با هر پزشکیتا وقتی استرس داشته باشید نمیشه باید رهاش کنید من که گفتم نمیشه خودم در شرایطی قرار گرفتم که رهاش کردم.

شادی صدام کنید
توروخدا بگو چطوری بیخیال شدی یعنی اصلا بهش فک نکردی؟ یانزدیک پریودت شد اصلا به تلاطم نیوفتادی که نک ...

نه چون اون یکسال اقدام نداشتم من باید ای وی لف می کردم.

گفتم بالا خودم با کار سرگرم کردم بیرون زیاد می رفتم خودم برنامه می چیدم بچه ها جنع می کردم تمام تابستون زنگ می زدم ابجیام جمع می کردم عصرونه می بردم باغ

خلاصه یه جوری سرم شلوغ کردم که روز وشب نفهمیدم چطوری گذشت

شادی صدام کنید
2706