2737
2739
عنوان

در مورد نازایی

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 26 پست
توروخدا بگو چطوری بیخیال شدی یعنی اصلا بهش فک نکردی؟ یانزدیک پریودت شد اصلا به تلاطم نیوفتادی که نک ...

ببین اون ماهی که باردار شدم اصلااااا به بارداری فکر نمی‌کردم همش فکرم درگیر مسافرت بود و اینکه از ماه های بعد دارو مصرف کنم تا باردار بشم یعنی حتی احتمال یک درصد بارداری هم نمی‌دادم 

۹ روز از تاریخ پریودم گذشت بی بی چک زدم دیدم بله مثبته 

اصلا هیچ امیدی نداشتم

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ببین اون ماهی که باردار شدم اصلااااا به بارداری فکر نمی‌کردم همش فکرم درگیر مسافرت بود و اینکه از ما ...

دقیقا منم یکسال از شوهرم زمان گرفته بود چون سن مون داشت بالا می رفت شوهرم برای درمان اصرار داشت.

گفتم این یه سال مال من

غافل از اینکه همین یه سال بی خیالی کار خودش کرد

شادی صدام کنید

بارداری ام ۹ ماه خونه موندم به دور از هر استرس وناراحتی

حسابی خوش به حال شوهرم بود چون برای دوری از تنش اصلا مشاجره ودلخوری ایجاد نمی کردم فقط برای سلامتی بچه ام.

در نتیجه بارداری ام کاملا روتین سپری شد .

شادی صدام کنید
2742
ی ۵ سالی هست که مناطریم البته دیگه دوسالی هست بیخیال شدیم

عزیزم قربونت برم چقدر سختی میکشی🥺😭

الهی خدا دلتو شاد کنه 

به زودی منم بایه بی بی چک مثبت میام ومیگم مامان شدم😍😍ای خدا دلمو نشکن🙏
عزیزم قربونت برم چقدر سختی میکشی🥺😭 الهی خدا دلتو شاد کنه 

الهی که تو هم بجه دار بشی البته دوبار سقط داشتم بعدش دکتر گفت ی مدت بجه نخوایین الان شده دوسال که مشکلات دیگه انده سراغمونو بی تفاوت شدیم

2740
الهی که تو هم بجه دار بشی البته دوبار سقط داشتم بعدش دکتر گفت ی مدت بجه نخوایین الان شده دوسال که مش ...

آره منم خسته شدم عکس رنگی هم گرفتم مشکلی نداشتم.حالم از دکترم بهم میخوره نمیخوام دیگه ریختشو ببینم

به زودی منم بایه بی بی چک مثبت میام ومیگم مامان شدم😍😍ای خدا دلمو نشکن🙏
آره منم خسته شدم عکس رنگی هم گرفتم مشکلی نداشتم.حالم از دکترم بهم میخوره نمیخوام دیگه ریختشو ببینم

اروم باش . اگه روش تون درست باشه و مداومت داشته باشین خدا هم کمکتون میکنه

من اما واقعا نازایی داشتم بهترین دکتری که توی این زمینه دیدم دکتر مهرنوش امیری بود هیچ دکتری درست توضیح نمیده راجع به این بیماری اما این پزشک واقعا همه سوالای توی ذهنت رو جواب میده

بالاخره یه جایی با یه پزشکی به لطف خداوند البته نتیجه می گیری فقط بهت قول میدم مادر میشی وبهت میگم از زندگیت لذت ببر بعد که بچه دار شی افسوس می خوری برای این روزات که غصه خوردی درمانتم ادامه بده ولی با دلخوش

شادی صدام کنید