2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه مجردم. نگرانم کا حتما عمل بخواد. منم الان نمیتونم عمل کنم

نگرانی دردی رو دوا نمیکنه بهترین کار همین مشورته که داری میکنی همین کارو با متخصصم بکن ، یکی از علتهاش رابطه مقعدیه به هیچ عنوان انجام نده چه الان چه بعد عمل 

2731
میگن تا ۶ ماه ۱ سال بعدش نباید باردار شد. تا وقتی که ورم بینی کاملا بخوابه.  تو تاپیک ها خوندم ...

من انحراف داخلی ب سمت چپ دارم ولی از بیرون دیده نمیشه خ کمه توظاهرم و فرم بینیم خوب بود متاسفانه شوهر سابقم دوبار شکستتش ینی ترک خورده کبود شد قسمت بالای پل بینی ام 

یبار با لگد زد یباربا مشت بینیم پرخون شد 

دکتر معاینه کرده گفت انحرافم داری عمل کنی بهتره منو ترسوند گفت رگهای سمت چپ تنگتره مستعد سکته مغزی میشی ولی ظاهر بینیم معمولیه الان ۳۷سالمه گفت بالای ۳۰برسی ممکنه سکته کنی☹️

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه
نگرانی دردی رو دوا نمیکنه بهترین کار همین مشورته که داری میکنی همین کارو با متخصصم بکن ، یکی از علته ...

آخه تازه عمل بینی انجام دادم. متخصص درمان غیر دارویی بده نمیتونم 

مجردم

نه یبوست ندارم. فقط میترسم سوراخ مقعد رو ببنده. در حد خیلی خیلی کم بعد از دفع درد دارم. 

خون ریزی هم داری

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
نه مال من بزرگتر از اونیه که اینجوری خوب بشه

با لیزر انجام بده بسته نمیشه خودم انجام دادم

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
2738
نه چند وقت پیش که یبوست شدم، داشتم فقط دو روز در هفته، اونم هر روز یکبار

من دیگه اخراش خون میومد

اگر بتونم بعد از عمل بینی ام لیزر کنم

راحت میشی من انجام دادم

2706