2733
2739

میخام با یک نفر صحبت کنم و یه سری سوال ازش بپرسم کسی هست کمک کنه به سوالاتم پاسخ بده؟

گلرخ هستم🥰🌸 اونجایی که اِبی میگه:(خانوم گل آی خانوم گل برام سخته تحمل/قدمات روی چشمام بیا به اینور پل)بامنه😍🙄🤭😂کاربری منو دختر عموم مهسا🌝🌚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب بپرس کسی بدونه جواب میده

میترسم اینجا بپرسم یه عده بیان بگن وااای چقدر بیشعور چقدر بی حیا اینجا مگه جا این حرفاستو فلانو بهمان😑😐

گلرخ هستم🥰🌸 اونجایی که اِبی میگه:(خانوم گل آی خانوم گل برام سخته تحمل/قدمات روی چشمام بیا به اینور پل)بامنه😍🙄🤭😂کاربری منو دختر عموم مهسا🌝🌚
2731
دو تا شیکم زاییدم بپرس

ای جانم خدا حفظشون کنه🥺♥️

راستش من با نامزدم محرمیم ولی عقد نیستیم من نمیدونم چرا عقلمو از دست دادم بعد رابطه بر قرار کردیم با روش جلوگیری طبیعی منم دقیقا چهارده روز از آغاز پریودیم گذشته بود یعنی دقیقا تو روزایه تخمک گذاری بعد چند روز اول که گذشت من نمیدونستم که بااین روش احتمال حامله شدن بالاست آخه چیزی داخل ریخته نشد ولی چند جا شنیدم که انگار احتمال بارداری هست و الان شیش روزه گذشته همش میترسم میگم نکنه یه اتفاقی بیفته خیلی میترسم و اینکه یه لکه های خیلی کمه قهوه ای رنگی ام میاد که البته فکر کنم چون تو این چند روز زنجبیل زیاد خوردم میتونه از اون هم باشه ولی بازم نمیدونم خیلی میترسم میشه راهنماییم کنید😢

ای جانم خدا حفظشون کنه🥺♥️ راستش من با نامزدم محرمیم ولی عقد نیستیم من نمیدونم چرا عقلمو از دست داد ...

مرسی عزیزم

آره توی روش طبیعی امکان بارداری هست چون یه وقتایی متوجه نمیشید و داخل ریخته میشه ...لکه های قهوه ای رو نمیدونم دلیلش چیه ولی اینکه به این راحتی ام باردار نمیشی استرس نداشته باش بزار موعد پریودت رسید اگه دیدی نشدی بیبی چک بزن ......

من الان حدود ۲سال هست جلوگیری طبیعی میکنم مشکلی نداشتم ولی ریسک نکن  دیگه بعد از ۶روز کاری هم ...

وای یعنی اگه اتفاقی بیفته قشنگ کشته میشم😑😂

2740
مرسی عزیزم آره توی روش طبیعی امکان بارداری هست چون یه وقتایی متوجه نمیشید و داخل ریخته میشه ...لکه ...

باشه مرسی🥲♥️