2733
2739
عنوان

میشه بیاید توروخدا

58 بازدید | 9 پست

از صبح نوک سینه چپم خیلی میسوزه سینه راستمم میسوزه اما چپی بیشتره نزدیک پریودمم نیس واس بارداری و اینام اقدام نکردم ۲۰سالمه توروخدا کسی میدونه بگه

🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اول نفهمیدم منظورت چیه الان تاپیکتو خوندم دقیقن منم اینجوریم و عذاب میکشم🤦‍♀️

باور کن خیلی داغونم 

مرتب چیزهایی برام بوجود میاد که میگم این دیگه واقعیه  درگیرش میشم 

اوایل دکتر میرفتم و تهشو درمیاوردم حالا از دکتر رفتن هم میترسم .

😭😭😭😭

باور کن خیلی داغونم  مرتب چیزهایی برام بوجود میاد که میگم این دیگه واقعیه  درگیرش میشم&nb ...

منم دقیقن الان واس همین تاپیک ک زدم هزارتا فکر میاد تو سرم ک فلان بیماریو دارم

میخام برم مسافرت همش فک میکنم دیگه برنمیگردم و کوفتم میشه 

همش فکرمیکنم قراره یکی از عزیزامو دور ازجون از دست بدم این فکر همیشه بی دلیل میاد تو ذهنم هرچی میخام بیرونش کنم نمیشه

🙃
منم دقیقن الان واس همین تاپیک ک زدم هزارتا فکر میاد تو سرم ک فلان بیماریو دارم میخام برم مسافرت همش ...

آره منم همینطورم 

الان چند روزه که فکرم خیلی درگیره یه چیزی شده که حتی دلم نمیخواد راجع بهش بنویسم. با اینکه اطرافیانم میگن مهم نیست و حتی یک دکتر عمومی هم رفتم و گفته مهم نیست ولی دارم خودمو نابود میکنم از فکرهای بد .

برای بچم و شوهرم غصه میخورم که اتفاقی برای من بیفته اونا میخوان چکار کنن.

درصورتیکه باید بگم خدا هست .

توکل برخدا کنم .

سعی خودمو میکنم .

ولی بازهم این افکار منفی ولم نمیکنه.

منم مثل تو موقع مسافرت رفتن خیییلیییی استرسی میشم.

خیلی هم دعا میخونم.

اما انگار ایمانم ضعیف

2740
آره منم همینطورم  الان چند روزه که فکرم خیلی درگیره یه چیزی شده که حتی دلم نمیخواد راجع بهش بن ...

من قبلن اینجوری بودم اما چن ماهه هی داره شدید و شدیدتر میشه شبا قبل خاب باید درو قفل کنم ابگرمکنو ببینم شمعکش خاموش نشده باشه اونم یه بار نه چنبار گازو نگا میکنم خاموشه اما حتمن باید بادست بپیچونمش ک مطمعن شم

نمیدونم خودم ادم مذهبی نیستم ولی خدارو تو زندگیم حس میکنم میگم شاید اگه نماز بخونم بیشتر بهش نزدیک شم این افکار بره نمیدونم🤦‍♀️

فقد میدونم خیلی عذاب اوره

🙃
من قبلن اینجوری بودم اما چن ماهه هی داره شدید و شدیدتر میشه شبا قبل خاب باید درو قفل کنم ابگرمکنو بب ...

نماز خوندن و دعا خوندن که خیییییلییییی موثره 

مثلا ما مشهدیم هروقت میرم حرم و با امام رضا مشکلمو میگم خیییلیییی آروم تر میشم .

کلا توکل کردن آرامش بخشه.

ولی وقتایی که یک چیز جدیدی تو بدنم پیدامیکنم دیگه با هیچی آروم نمیشم 

استرس اذیتم میکنه.

مثل الان که نمیتونم بخوابم بس که بهش فکر میکنم