2733
2739

بچها من دوسال ازدواج کردم..سال اول عید رو اومدیم پیش فامیلای شوهرم۱۴روزو اونجا بودیم..ینی از این خونه ب اون خونه .حالم  دیگ بهم میخورد..امسال عید رو شوهرم گفت برات جبران میکنم..ولی بازم اوردتم خونه فامیلاش از این خونه ب اون خونه..امروز صب دیگ میخواستیم بریم خونمون.یکی از داییاش زنگ زده ب اون یکی داییش ک رضا(شوهرم)میخاد بره زنگ بزن بهش..شوهرمم مونده تو رودروایسی قبول کرده..حالمم اصلا خوب نیست..اونقدر گریه کردم دارم میمیرم..تازه همه دارن دعوام میکنن ک چرا ناراحتی تو جمع نشستی..زن دایی شوهرم دعوام کرده ک همه میگن مگ رضا با شیدا دعوا کرده ک اینقدر ناراحته..اون یکی زنداییشم بهم میگ خوش رو باش..منم بهش گفتم وقتی جالم بده نمیتونم خوش رو باشم..خسته شدم😭

خدایا شکرت.

عزیزم فردا یه بلیط بگیر برگرد تا یاد بگیر تو مسائل زندگیتون دخالت نکنن اذیت هم نشی 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

نباید ناراحتی رو‌ به بقیه نشون می‌دادی. باید شوهرت بدونه ناراحتی اما بقیه بدونن باعث دخالت میشه 

پکیج لاغری میفروشم ، کاملا گیاهی و بدون عوارض ، بیا خصوصی آیدی بدم خودت توی کانال همه چیز رو درباره ش بخون ❤️

درکت میکنم خیلی سخته منم شرایطم مثل شماست ازاول قبول نمیکردی الان که اومدی دیگه خودتواذیت نکن ونذاربقیه بدونن تودلت چیه فردا اینارومیکوبن توسرت که اره باماخوش نیست وازاین حرفا

گاهی انسانم آرزوست

باید دیگه طی کنی هفته دوم عید ها رو برید اون طرف . چون ظاهرا اگه هفته اول برید تا آخر گیر میفتید . 

بگو من فقط تا یه هفته باهاتون میام خونه فامیلها . نصف دوم دیگه مال فامیلهای منه

2706