2737
2739
عنوان

شوهرم از خونه بیرونم کرده

319 بازدید | 25 پست

نزدیک دیگه به یک ماه هست کلید و ازم گرفته از خونه بیرونم کرده خونه مامانم هستم می خوام برم سر خونه زندگیم ولی اون نه در و باز نمیکنه اگه بخوام از در برم بالا باز کنم برم داخل شوهرم می تونه بیرونم کنه؟  غیر قانونیه اگر وارد بشم ۱۲ سال زندگی مشترکمون هم وسایلام خونه هست حتی شارژرم. اگه رفتم داخل چیکار کنم بگم ناراضی هستی تو برو 

ما که دادمان ب آسمان نرسید حداقل دودمان برسد.. هیچ مدرسه ای بالاتر از تجربه نیست.. افسوس که شهریه ای گران دارد... عمــــر... 

برو در خونه زنگ بزن ملانتری صورت جلسه من ببر دادگاه مهریه رو بزار اجرا 

با بیرون کردنت خودشو بدبخت مرده

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نری بهتره😑😑😑

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
2740

اینکه قفل خونه عوض کرده غیر قانونیه 

میتونی ازش شکایت کنی 

نذار دو روز دیگه ادعا کنه که تو خودت از خونه رفتی و عدم تمکین بگیره 

اینجوری بهت نفقه تعلق میگیره 

پرنده ای که دوستش داری رهایش کن برمیگردد.  اگر برنگشت بدان عاشقت نبوده است.                              توکلم به خداست یقینا کمکم میکنه.                       تاپیکهایی که گذاشتم چند موردش برای خواهرم هست که از زبان خودم نوشتم تا از شما راهنمایی بخوام.

تا موقعی که طلاقت نداده اونجا خونته و باید اونجا زندگی کنی 

یکی از قوانین که به نفع مرد هست اینکه میتونه بدون علت طلاق بده ولی تا زمان طلاق اونجا خونته 

اگه میدونی برای طلاق جدی هست برو شکایت کن تا مدرک داشته باشی و مهرت بذار اجرا 

ولی در خواست طلاق بهتره از طرف اون باشه تا بهت اجرت المثل و تصنیف اموال تعلق بگیره 

بهترین کار اینکه با یک وکیل مشورت کنی 

پرنده ای که دوستش داری رهایش کن برمیگردد.  اگر برنگشت بدان عاشقت نبوده است.                              توکلم به خداست یقینا کمکم میکنه.                       تاپیکهایی که گذاشتم چند موردش برای خواهرم هست که از زبان خودم نوشتم تا از شما راهنمایی بخوام.
اینکه قفل خونه عوض کرده غیر قانونیه  میتونی ازش شکایت کنی  نذار دو روز دیگه ادعا کنه که ...

منم همین و میگم برم تو خونم بشینم اون هرکاری می خواد بکنه

ما که دادمان ب آسمان نرسید حداقل دودمان برسد.. هیچ مدرسه ای بالاتر از تجربه نیست.. افسوس که شهریه ای گران دارد... عمــــر... 
2706